-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Конкурс за най-добре миксирана броня Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Poll :: Изберете ващият Фаворит

01 Iriya Bran
6%
 6%  [ 5 ]
02 Cash Money
12%
 12%  [ 10 ]
03 GORCHIZA
5%
 5%  [ 4 ]
04 Zed
0%
 0%  [ 0 ]
05 keflekzo
3%
 3%  [ 3 ]
06 NATO
2%
 2%  [ 2 ]
07 Liutenicza
6%
 6%  [ 5 ]
08 Rainy
5%
 5%  [ 4 ]
09 Kaileena
2%
 2%  [ 2 ]
10 NoConnection
5%
 5%  [ 4 ]
11 Pariah Thebladedancer
3%
 3%  [ 3 ]
12 6nizko
33%
 33%  [ 26 ]
13 Entity
12%
 12%  [ 10 ]
Общо гласове : 78

Автор Съобщение
mindless
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 10:19 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Напоследък все повече започнах да се дразня ходейки из GW да гледам все едни и същи герои.За това реших да направя конкурс за хората с по-нестандартно мислене.За мен лично не най-скъпите неща са най-красиви и ми писна от обсидиан брони и кичозни торментид оръжия та с 2 думи идеята е следната:
Обявявам конкурс за най-добре миксирана броня и избор на красиви оръжия Smile.Знам,че трудно може да се постигне консенсус точно по отношение на това едно нещо как изглежда, но ще се опитам.Под миксирана броня имам предвид броня,която е поне от 2 различни сета като в това headgear-а не се брои, както и новите типове ръкавици.Това не означава, че не може да ги използвате, просто освен тях трябва да има и нещо друго от друг сет.Конкурсът ще се състои от 2 части,ако има повече от 20 предложения ще се проведе гласуване тук във форума за избиране на 3ма финалисти, от които двучленното жури аз и Chavi ще изберем победителя Smile. Ако са по-малко от 20 няма да се определят финалисти.Тогава гласувалите ще се борят като член на журито с 1 глас,който те са дали за предложението с най-много гласове.В случай,че след това аз и Chavi изберем различни предложения т.е окажат се 3 гласа за 3 различни участника останалите гласове ще имат значение за определяне на победителя т.е да поясня.Ако аз съм за предложение 1,Chavi за 2, а гласовете са за 3.Печели предложение 1 или 2 в зависимост от това кое е събрало повече гласове.И последно няма ограничение по предложения за участник.

Наградният фонд е "паричен" и предметен. За тримата финалисти, 100 платина ще се разпредели,както следва
1-во място - 70 платина
2-ро място - 20 платина
3-то място - 10 платина.

А в допълнение на това, с любезното съдействие на на Фирма Пулсар, ще раздадем и следните предметни награди:
1-во място - Фланелка "Guild Wars" (размер М), Плакат "Guild Wars" и Ключодържател "Guild Wars"
2-ро място - Плакат "Guild Wars" и Ключодържател "Guild Wars"
3-то място - Ключодържател "Guild Wars".

Тримата финалисти ще получат и по един преордер пакет на новата ММО-игра, разпространявана от NCSoft - Tabula Rasa.

По отношение на скрийновете изискванията са слените.По един скрийн в анфас и в профил и един в любима поза на героя с някакви оръжия.Няма да слагам ограничения към точната големина на скрийна,но най-добре е да са големи,колкото да се вижда героя на тях.Чаршафи с цели скриийшоти ще се дисквалифицират.

Ако имате някакви други въпроси може да пишете тук в темата или на ЛС.

P.S. Ако има по-добри предложения за провеждане на конкурса може условията да бъдат променени.

Редакция: Ще помоля също така участниците да описват части от какви брони са използвали.

Редакция:Като гледам понамаляха новите предложения, за това ще сложа краен срок за постване на предложения до 10 октомври.След това ще се подредят предложенията и ще има анкета с гласуване.

Редакция:Относно предметните награди. Получават се или на ръка с лична уговорка в София или чрез куриер със заплащане от получателя. За съжаление не можем да си позволим да поемем куриерски разходи.

Последната промяна е направена от mindless на Нед Сеп 30, 2007 3:25 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Monstrum
BOTS Guild

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 10:26 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

как да участвам в тоя конкурс като немам парици и за един брой 15к?

иначе питай сички, ако направиш конкурс за най грозен герой ще те банкруптирам.

остря брадвата за GW2!
Iriya Bran
Grenth's Daughter

Местожителство: The Arid Sea

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 10:39 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

ооох ще участваааам
/pickmeee
с елето естествено само тя има 7-8 сета и мога да си позволя миксиране
но повече ме дразни факта че вече навсякъде виждам елета със същата прическа в един дистрикт веднъж засякох 5!! Sad

http://www.twitch.tv/iriyabran
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
Alminator
Forum RoadKill

Местожителство: Кърджали

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 12:11 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

http://img167.imageshack.us/img167/3553/gw016yc0.jpg
Само да поясня,тази броня не е моя,снимах я.Мързи ме да направя същия герой,иначе мога.Та това е идеята :Д

Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 12:22 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Цитат:
По един скрийн в анфас и в профил и един в любима поза на героя с някакви оръжия
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 12:23 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Alminator написа:
[img].....[/img]
Само да поясня,тази броня не е моя,снимах я.Мързи ме да направя същия герой,иначе мога.Та това е идеята :Д
А целта на поста ти във връзка с темата беше?...

NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 1:14 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

До кога ще бъдат приемани скриинове?

mindless
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 1:38 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ами честно казано не съм мислил за срок, но според мен един месец е напълно достатъчен да измислите нещо дори и да нямате Smile.Като видя как стоят нещата ще сложа и крайна дата.
Iriya Bran
Grenth's Daughter

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 2:12 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

аз толкова се ентусиазирах че се прибрах в обедната и в момента даже закъснявам за работа лол
впреки това мисля че тотално се самозастрелвам с това комбо защото използвам един от най-грозните и несекси армори - ancient (и като се има предвид че 96-7% от форумните обитатели са момчета едва ли някой ще го хареса) НО мен си ме кефи
това ми е моднатия earth set
10k ancient top+boots
1k kurzick gloves+leggings
подправени с банана сайт ftw Razz

за екшън шота не можах да реша кой по ми харесва затова пускам 2
надявам се да не е проблем

Image
Image

Image
Image

сега си пускам джетпака и се изстрелвам че ще хвърчат глави Laughing

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
Monstrum
BOTS Guild

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 2:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

силикона част от бронята ли е?
иначе е мн добре с тия крила ме кефи

остря брадвата за GW2!
Cash Money
Bg Soul Reavers

Местожителство: Aм чи в Аскуу!

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 4:02 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Image
Image
Image
PS: Aya cheets11!!

Grenth's Daughter

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 4:17 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

никва спотсменщина :{

я дай скрий в другата тема за героите
с top+leggings оцветени в същото червено мисля че ще изглежда по-добре

GORCHIZA
Adventurer

Местожителство: Somewhere in Nowhere

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 5:00 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

аз предлагам за конкурса като правило е да не се коментират слаганите снимки , защото може някой да се води от чуждото мнение, а не сам да рпецени( така де проява на конформизъм ).Така с една дума гласуването да е тихо.
Image
Image
Image
Части :
Ръкавички и Ботушки 15к Kurzik
Дрешка : Sacred
панти : Tyrian
глава : Sacred

Последната промяна е направена от GORCHIZA на Пон Сеп 24, 2007 8:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла
Cash Money
Bg Soul Reavers

Местожителство: Aм чи в Аскуу!

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 5:03 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Iriya Bran написа:
никва спотсменщина :{

я дай скрий в другата тема за героите
с top+leggings оцветени в същото червено мисля че ще изглежда по-добре

По моя преценка не изглежда по-добре в червено Smile Пробвал съм доста разцветки, така най си ми харесва.

Low Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 24, 2007 6:39 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Image Image Image

Не е уточнено и затова се включвам с ПвП конфигурацията, която ми е любима от доста време.
Гръб

Частите са:
PvP Frozen Robes
PvP Canthan Gloves
PvP Shing Jea Leggings
PvP Shing Jea Shoes
Тоягата е сложих колкото да има оръжие. (PvP Arcane Staff)

Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети