-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Какво не е наред в картинката? Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

Местожителство: Пловдив / София

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 3:37 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Image

Някой знаели нещо за бъг, който в обзървъра се показва грешно последната игра изиграна от гилдията ви?

Та гледам аз в гилд статистиката последната игра загубена. Я, да вида, викам си, наще какво са я объркали да си направим някви изводи за следващия път. Гледам мача всичко си върви нормално. Битката всършва WTF "Blue Victory", ама как бе ние сме сините, а и в Satus-са пише, че са ни "изпутали прахоляка".

За съжаление късно видях, че гилд панела закрива имената на гилдиите, но ако се вгледате внимателно се четат все пак, а и по имената на героите ще познаете кои са нашите Smile.

Str1deR
BOTS Guild

Местожителство: Noobville

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 4:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не е. Имената са еднакви - Mundane Fabulous Guards и в статуса и в обзървъра.
Confused
Рейтингът ви правилен ли е все пак?

"The least likely can be the most dangerous."
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 4:19 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Да със рейтинга вси4ко си е наред. Загубили сме и е взело -2. Просто в обзървъра не показа реалния мач :S

captain_josarian
Orozar's Best Friend

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 4:23 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Някой с по-добра памет да каже,но мисля че тази игра я спечелихме наистина....

We're jamming, jamming
And I hope this jam is gonna last
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 4:26 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не не я спечелихет. Но дори и да сте я спечелили тогава въпроса става в обртна посока. "Защо печеил игра, а губум рейтинг?"

Играта я загубихте аз бях в ТС и слушах Smile.

mindless
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 5:09 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз съм го виждал този бъг.Усеща се още преди да е свършила играта,че нещо не е наред.
Малко за моите наблюдения: Първо започва да се вижда,че някой играчи се движат супер неадекватно.Тези игри винаги свършват на ВоД и се решават от NPC-тата накрая.На мен ми се е случвало да гледам на обс игра, в която умирам на места, където не съм бил изобщо.Тогава само мен ме беше дискънектнало и явно това беше причината тогава.След реконекта да са ми неадкватни движенията.
Според мен обзървър мода е нещо като риплеите на StarCraft. Сървъра записва командите на всички играчи и после през енджина на играта ги екзекютва, ако нещо обаче се десинхронизира по някаква причина се наблюдава точно това, което ти си видял.Но определено това не е първия път,когато се случва.
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 5:46 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

На мен ми се случва за втори път и за това и реших да питам дали някой има същите наблюдения като мен. Предполагам че проблема идва, базирано на това което каза за командите и енджина, от това че през по-голямата част от играта нашите се държът много добре и като цяло надделяват в битката и губят поради глупава грешка накрая. Сървера е записал, че сините са по-добрите в случея и за това представя играта с победа в тяхна полза.

Мерси за инфото.

Ако някой има още информация нека сподели. Може би трябва да пишем до супорта на ГВ за да обърнат внимание на тази аномалия.

mindless
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 5:59 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ами всъщност няма нищо общо с това кой е бил по-добър.Просто накрая на VoD печели отбора, на който NPC-тата му се разположат по-добре, но като цяло когато се счупи обзървъра това,което се вижда няма много общо с това,което е ставало.
captain_josarian
Orozar's Best Friend

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 6:50 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аааа сетих се те ни изфармиха първите 5-6 НПЦта щот болнаха на едно място....иначе по яко ще е да се караме на А Нет да ни даде 2 рейтинг задето сме били Wink
Днес в АБ имаше един шрайн с 4 монка на него(НПЦта) явно е период на бъгове Rolling Eyes

We're jamming, jamming
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 9:30 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не просто са видяли че ти се задаваш и са решили да споуннат още 1 Мо за да не минеш през тях като валяк, а като малко валяче. Laughing Razz

captain_josarian
Orozar's Best Friend

МнениеПуснато на: Вто Окт 23, 2007 9:34 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Laughing Laughing Laughing опасния ми tatooed scimitar с 2-3 дмг и прот спирита рокс,особено монкове....бтв в този момент имах емапти прайс оф фейлиър и инзидиъс паразайт.......

We're jamming, jamming
captain_josarian
Orozar's Best Friend

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2007 9:53 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

лол пак се случи:
Image

We're jamming, jamming
Iriya Bran
Grenth's Daughter

Местожителство: The Arid Sea

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2007 11:09 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

haxzorrr

http://www.twitch.tv/iriyabran
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети