-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Най-скъпият дроп :P Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Elayne
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Споделете, щото ми е особено интересно, за най-скъпото и рядко нещо, което ви е падало в Гилд Уорс през времето, когато сте играли (ПвЕ или изобщо).

Също ми е любопитно какви истории сте чували за най-редките оръжия (и най-скъпи)... за Eternal Blades/Shields, Cristalline Sword и т.н. скъпи, редки нещица.

Какво оръжие Wink ви се иска да имате сега, примерно, ако можеха да ви го дадат за лично ползване Smile?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер
NATO
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:47 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Най-скъпият итем е +15% Демдидж Лонг Суорд без пеналти. +14% и +13% също са адски скъпи. Аз лично предпочитам първия, щото е gamebreaking и има смисъл от него.

Скъпи дропове не са ми падали, аз немам късмет в тая игра.

Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:50 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Smile Хехе, ето виждаш ли, аз съм тотален нууб още с айтъмите (затова не мога да си преценя на ква цена да си продавам разни неща, които ми дропят), като сега включвам, че то можело да има + 15% и без "когато еди-кво-си". Rolling Eyes

Едит: А за късмета ви грата. Мани... реших да отида да правя някой друг дънджън в хард моуд, екипирах и няколко локпика. Е, дропеше ми повече лилаво отколкото златно на нормал моуд Shocked. Скапан шанс.
NATO
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:59 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Такива итеми вече няма. Имаше в първите седмици от старта на играта, след това спряха дропа, и който намазал тогава толкоз. Въпроса е, че в първите седмици на играта надали някой е правил сметки колко ще струва тоя лонгсуорд след 2 години и половина и че изобщо ще струва нещо, та са си ги къстъмайзвали. Незнам колко не-къстъмайзнати бройки има, сигурно не повече от 5.

Grenth's Daughter

Местожителство: The Arid Sea

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 1:07 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

съветвам те да не си пилееш парите повече с отваряне на гуен честове
по-добре ги изхаби в дееп или десолейшън >_>
в гуен от 40-50 честа само 2-3 златни = край с отварянето на гуен честове

http://www.twitch.tv/iriyabran
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
Elayne
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 1:11 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Бтв, доста си права след около 20 опита - 80% лилави работи О_О. А има айтъми, които падат само от честове в определени зони. И се ядосвам, щото изхабих 5 локпика (паднаха разни лилави глупости), с надеждата, че ще ми дропне там нещо-си по-интересно.
NATO
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 1:40 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Друг е въпроса, че много по-лесно е да си купиш самия айтем Wink

Glint's Toy

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 2:00 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Най-скъпите ми дропове бяха рек9 макс дмг фелблейд и рек10 макс дмг елементал суорд. Другото е боза Wink

captain_josarian
Orozar's Best Friend

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 3:25 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Локпиковете са си далавера в гуен, вдигаш лъки точки Laughing Laughing което реално погледнато си е оферта.
Отделно локпиковете са си хазарт, който играе пичели който не играе ни пичели...един добър дроп на 50 локпика примерно може да ти възвърнат в пъти инвестираните пари.

We're jamming, jamming
And I hope this jam is gonna last
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Jinushi Jubei
White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 3:30 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Legendary Sword req9, който продадох за 100К + 40е.
Iriya Bran
Grenth's Daughter

Местожителство: The Arid Sea

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 3:42 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

captain_josarian написа:
Локпиковете са си далавера в гуен, вдигаш лъки точки Laughing Laughing което реално погледнато си е оферта.
Отделно локпиковете са си хазарт, който играе пичели който не играе ни пичели...един добър дроп на 50 локпика примерно може да ти възвърнат в пъти инвестираните пари.

а опит с честрънинга на други места имаш ли
ако да сравни дропа в гуен и в другите кампании
рънва се не само за лъки а и за трежър и уиздъм
последното трудно ще го вдигнеш в гуен защото е чиста purple mania

по темата
моя най-скъп дроп беше shield of the hierophant 100k+5e...

http://www.twitch.tv/iriyabran

Последната промяна е направена от Iriya Bran на Пон Ное 19, 2007 3:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 3:46 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Чест рънове се правят където падат повече златни итеми за да можеш да си избиеш парите за ключета.То фактически чест ръна ти излиза безплатно защото ако тръгнеш да правиш с около 30 локпика ще ти паднат поне 3-4 скъпички итема с които пак ще можеш да си земеш 30 локпика и т.н.Ако пък си и по-късметлия може с 30локпика да изкараш за троино повече.Е да вярно е че после трябва да спамиш по градовете няколко дена за да продадеш итемите които си зел

captain_josarian
Orozar's Best Friend

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 4:19 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Iriya Bran написа:
captain_josarian написа:

а опит с честрънинга на други места имаш ли
ако да сравни дропа в гуен и в другите кампании
рънва се не само за лъки а и за трежър и уиздъм
последното трудно ще го вдигнеш в гуен защото е чиста purple mania

по темата
моя най-скъп дроп беше shield of the hierophant 100k+5e...

Еми нз ма на Нормал мод в Гуен са ми падат 85%+ златни айтъми....още на първия ден от сниик пийка от първия чест ми падна р9 Хайландър блейд 15^50 който обаче не продадох въпреки че имах оферти за около 100к някъде(в гуру се скъсаха да бидват)

А най-добрия ми дроп е още преди да се появи Фекшънс Stone summit warlord shield с двоен "-" дмг мод(или беше "-" мод и кръв...не помня вече),който продадох за около 150к

We're jamming, jamming
And I hope this jam is gonna last
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 7:35 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Jinushi Jubei написа:
Legendary Sword req9, който продадох за 100К + 40е.

Половината от това отиде в моя джоб като лоялен пимп.

Отделно най-готиното нещо което ми е падало е req9 Storm bow. Направо с перфектни модс си дойде.
Deva Mariya
High Rank Utopia

Местожителство: Ice Tooth cave

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 7:43 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

моят най-скъп дроп в играта и real-life е Holy Starter Wand. то не е точно дроп, а по-скоро даденост, защото Dwayna ми го сложи в неразвитите ръце още докато бях в корема на майка ми. заради силата си вградена у него и channeled през мен, самия, и историята му, цената му не е по възможностите дори и на сумата злато на целия свят.

Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети