-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Вчера и днес Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
sun40
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2008 9:54 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте! Искам да ви попитам какво става с Guild Wars. Когато я купих и играх за първи път,още дори и Factions не беше излязла. Тогава имаше много хора,партита за всичко и т.н. Днес се опитах да поиграя и веднага щом влязох в Дрокс изпаднах шок. Беше пусто. Проверих да не съм в някакъв азиятски дистрикт-не.
След това се опитах да мина някоя и друга кооп мисия. Не можах,няма партита. С хенчове не става- не е толкова забавно.
Естествено като за последен опит-опитах да рънвам. Бях сам. Пробвах всички рънерски дестинаций,нямаше никой освен по някой преминаващ човек.
Искам да ви попитам какво е бъдещето на Guild Wars? Ще излиза двойката,но никой не играе на първите части. Остана ни едното фермене за айтеми и всяка година по някой подарък за рожденият ден. Йей!
Играта се променя,вече не е MMO,а нормално RPG...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Drakulcho
Shiverpeaks Lurker

Местожителство: Пловдив :)

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2008 10:03 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

То GW никога не е била ММО..
Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2008 10:52 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

ми играят ВоВ хората...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2008 11:10 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ами не просто хората които играят пве имат по 8 героя облечени с фишър армори ...

keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2008 11:10 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Нищо такова. Играта вече има 3 продължения. 2 нови континента и едно разширение на Тирия. Вече има толкова много аутпостове, хората просто са разпръснати по тях. Специално по Тирия населението доста намаля, но това е нормално. Това все пак е най-старият континент, хората отидоха да завладяват нови територии! Ако наистина ти се играе толкова много, можеш да инвестираш 40 лева и да си вземеш Nightfall. Ще имаш 4 ГЕРОЯ, с които да покоряваш този нов свят. Освен това в Камадан е пълно с хора.
Играта не е умряла. Просто създава такова впечатление Laughing .
sun40
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2008 11:36 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Имам всичките игри на GW+Eye of the North,но просто мисълта ми е,че вече не е като преди. С тази тема исках да ви попитам какво мислите че следва с тази серия Guild Wars,преди Guild Wars 2.
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Пет Авг 01, 2008 12:34 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Добре бе, защо аз като играя (в ЕУ дистрикти) навсякъде има хора? За американските дистрикти няма да говоря. Имайте предвид че откакто е възможен прехода без смяна на територия, много европейци играят принципно в Американски дистрикти. Кви са тия неща пусто? Ако си играл в 10 часа сутринта БГ време в Европейски дистрикт - ми пусто ще е - няма заради тебе да стават в 8 часа хората.

Какво да става с ГВ? ГВ като за безплатна игра на близо 4 години е пълен маркетингов успех. Даже понякога покрай венкуиша влизам в някакъв тотално отдалечен дистрикт от всякакви линии на куести и мисии и там си има хора, което ме радва. Гилд ладера е фул, обзървъра също. За РА и ТА след 3 и половина години се чака по-малко отколкото за арена във УоУ. За АБ почти не се чака, сравнение с чакането за батълграунди е безсмислено. Няма видима причина да се смята че играта умира на този етап - че има по-малко хора от първите месеци след всяка нова кампания - ми това е нормално - играта вече не е свежа каквато беше. А и това е ГВ - идеята и е да играеш КОГАТО ТИ ХАРЕСВА! ЗА КОЛКОТО ВРЕМЕ ТИ ХАРЕСВА!

И това "никога не е била ММО", го ориентирай по дължина, огъзи се и си го заври там с един як, постъпателен напън. Тъпак!

ReaKoN
Pathetic Arithmetic

Местожителство: Емчиееееее въййй ти ма забие с тоз вапрос ...

МнениеПуснато на: Съб Авг 02, 2008 3:19 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Observera винаги е пълен с актуални игри laddera винаги е пълен с активни гилдии и това няма да се промени гринда според мен е понамалял но не е кой знае каква загуба Smile
Това са ми впечатленията от миналата седмица когато я пуснах малко играта и погледах ГвГта Smile

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2008 6:22 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Благодаря за топлите ви думи.
Noodle Nogin
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2008 6:33 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Абе хора, вие изкуфяли ли сте, слепи ли сте, или какво?! Не можете ли да видите, че вече има много по-малко хора в Тирия и си е истина! Ние говорим за Guild Wars Prohecies като отделна игра, а не като цяло! Не мога да разбера защо се пените и се правите на интересни.
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2008 7:08 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Noodle Nogin написа:
Абе хора, вие изкуфяли ли сте, слепи ли сте, или какво?! Не можете ли да видите, че вече има много по-малко хора в Тирия и си е истина! Ние говорим за Guild Wars Prohecies като отделна игра, а не като цяло! Не мога да разбера защо се пените и се правите на интересни.

Ти прост ли си или какво? Да си беше направил труда да се опиташ да разбереш какво са се опитали да ти обяснят другите преди да се превъзбуждаш като професор Вучков. Прост пример: патката ти става като видиш 18 годишна абитурентка, но се иска малко повече въображение да качиш на неуморния някоя взела-дала лелка. Ами да, те хората докато играеха първата част, тя все още беше секси. Всеки предпочита по-новото.
stan_hg
Maguuma Stalker

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2008 8:16 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

безмислени спорове, всеки играе каквото и когато го кефи
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2008 9:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз съм изкуфял, за другите не знам.

keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пон Авг 04, 2008 9:17 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

stan_hg написа:
безмислени спорове, всеки играе каквото и когато го кефи

no shit sherlock
Абе давате ли си зор да следите къде поствате изобщо бе. Хората се оплакват защо "каквото и когато ги кефи хората" не играят първата част и защо е толкова пусто. Има един термин тука дето близард лапат еба си парите заради него. МАСОВА АУДИТОРИЯ. И представи си, писани са книги по този въпрос. Манипулация на масовата аудитория или нещо от сорта беше. Ходи си купи се образовай.
sun40
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Вто Авг 05, 2008 6:26 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Вижте,май не се разбрахме. Снощи в бара май съм врътнал 2-3...7-8... допълнителни чашки които не са се отразили добре. Имах в предвид не че Guild Wars умира ами старият континент Тирия и по-точно старата част,не тази от EotN. Разбирам,че всеки отива към по-новото и въпросът ми е дали още повече и повече играчи ще емигрират или след известно време ще се върнат.
Не исках целия сайт да е като Левски-ЦСКА без полиция на стадиона Laughing
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети