-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Снимки на геройте!! Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Автор Съобщение
Arthmelas
Gwen's pet

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2008 1:30 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Първо искам да кажа на всички Здравейте!Нов съм и си взех пролетта ГЛ и ми харесва.....
Отделно тук може да качите снимки на героя си....
Да го видят другите и ми се иска и на мен да видя как са по-силните и развити герой... Smile Smile
http://i.data.bg/08/09/24/1168017_orig.jpg
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Clear
The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2008 1:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=2695
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2008 3:12 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

И моля те, ама много те моля, не наричай играта ГЛ. Това е най-селският и просташки начин от всички. Абсолютно се покрива с факта че не си си направил труда да погледнеш за тема преди да постнеш. Ако искаш да използваш кирилица, съкращавай на ГВ или ГУ както правим всички.

Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети