-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Luxon Faction - от къде Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Chestmir
Maguuma Stalker

Местожителство: Yak's Bend

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 12:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Трябва да натрупам Luxon Faction, за да продължа с мисиите. Направих всички куестове но съм едва 6500 а ми трябва 10000. Как да кача Фекшън най-бързо. Имайте предвид, че играя предимно с хенчове и хироуси.

Grenth's Daughter

Местожителство: The Arid Sea

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 12:23 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

AB? Razz

http://www.twitch.tv/iriyabran
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
Moore
Bg Soul Reavers

Местожителство: C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 1:07 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Chestmir написа:
Трябва да натрупам Luxon Faction, за да продължа с мисиите. Направих всички куестове но съм едва 6500 а ми трябва 10000. Как да кача Фекшън най-бързо. Имайте предвид, че играя предимно с хенчове и хироуси.

Отиваш си в Гилд Хол-а, оглеждаш се за НПЦ (Алайънс Бетълс) и кликваш на него. Ще те прехвърли в някой от стартовите градове на Луксонци за АБ. Формираш парти от 4 човека или се включваш в някое (става доста бързо). Сбивате се с Курзикската фракция. При победа дава май някъде около 1000 Фекшънс, при загуба 400/500. Когато убиеш противник ти дава Експ, Балтазар и Луксон/Курзик Фекшънс.

Ако не ти се цикли АБ. Има два куеста за двете фракции, които може да ги изпълняваш много пъти всеки носи по 250 Фекшънс. Имената мога да ти дам след като погледна в уикипедиата.

Ередон Терас и Бай Пасу Рийч - градове над Кавалон и Джила Хетчъри. Куест гивърите са до входа на всеки от тях. При единия трябва да намериш 4 рекрута, при другия за избиеш някакви крийпчета.

Насочи се към АБ - ОПРЕДЕЛЕНО.

Image

That`s gangsta!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер
Chestmir
Maguuma Stalker

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 1:20 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Мерси за помощта. Сега остава някой да иска да прави АБ с асасин. Това е и причината да играя предимно с НПЦ-та. С 1 монах зад гърба си правя демидж като за двама, ама ходи се обяснявай на разни надъхани дечица. Ще се пробвам довечера, като заспи детето.

Shoryuken

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 1:39 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

В AB асасина е най-популярната професия Smile

BOTS Guild

Местожителство: Кимерия

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 1:41 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Elan Morin написа:
В AB асасина е най-популярната професия Smile

Яко факшън съм фармил от тях. Много се неадекватни горките... Very Happy

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер
Chestmir
Maguuma Stalker

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 2:01 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Може ли в AB да играя с PvE героя си?

Grenth's Daughter

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 2:08 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Естествено че може ^^

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
Chestmir
Maguuma Stalker

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 2:24 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ще си поразмърдам кльощавия задник малко в AB тогава, пък каквото стане.

Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 2:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Както казах - дори и да не "стане" пак ти дават бонус Фекшънс и то не малко. Циклите не продължават много - за една вечер ще събереш нужния ти Фекшънс - с или без победи.

Асасина тук е наистина полезен срещу кастерите - сваля ги за секунди. В зависимост от тима и ММ е добър - успее ли да вдигне поне 4 миньона след това лавинообразно не може да се спре - измита всичко.

Image

That`s gangsta!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер
Iriya Bran
Grenth's Daughter

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 2:43 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ако не го изметат него първо Wink

Moore
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 2:47 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Брутално правилно мислене, но както съм забелязал от собствен опит - за това хората се сещат когато резултата стане 200 на 499 в полза на противника.

Image

That`s gangsta!
Chestmir
Maguuma Stalker

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 3:07 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз съм си направил Olias на MM и си го водя с мен навсякъде. Голям екшън е. Стават такива масови мелета, че незнам какво става през половината от битката. Асасина е добър стига да не го Blind-нат. Ще видиме довечера как ще се представи.

Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 6:18 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

абе на fort aspenwood има едно пак да трупаш факпъни за луксон,като се биеш на тяхната страна.факшъни може и да натрупаш ако и правиш луксонски куестове ^^.ти май искаш да отидеш в gayla hatchery нали? ^_^ Razz Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
Chestmir
Maguuma Stalker

МнениеПуснато на: Пет Мар 09, 2007 11:21 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Мерси за инфото. Натрупах нужния фекшън след едва 5 игри в АБ. Можеше и по-бързо, но последните 3 игри паднахме доста срамно. Първите пъти взех по 1300-1500 фекшън. Сега съм в мътилника за костенурки и това се очертава една доста досадна мисия.

Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети