-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Guild Wars & Factions отначало Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
shinobi
Gwen's pet

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 01, 2009 10:57 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Търся хора с които да разцъкаме яко Guild Wars и Factions от началото както и PvP много ми се играе.

На който му е писнало от куестове сам MSG me.
Изисквания няма
само забранено за блондинки, има специален кастинг ако си такава и състезание с награди...

Търся хора с желание за игра хаха и "весело превъртане".
Да превъртиме заедно! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
assassin_
Laolin Team

МнениеПуснато на: Сря Юли 01, 2009 11:46 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Shinobi,да разцъкаме,е!!!Ма защо без блондинки,е - къв ти е проблема с тях?!?
Иначе,аз само PvP играя,за кви куестове ста дума - имам всички части на играта - 24% ли,колко съм играл куестове и нам кви простотии!!!
Тази игра е СТРОГО ОПРЕДЛЕНО PvP - който иска куестове,да бега да плаща на Blizz !!! Който иска gameplay - да седа да учи GW и тва е !!! Играя Necro,във всичките му форми(и в Diablo това играех,може би е в кръвта ми все пак)!!! Ако намеря нерви,и време ест.(понеже все пак съм на 37),бих поиграл и Monk !!!

П.С. Huh,гледам,че съм притежание на некъв си Lali Team,или нещо от сорта!!!Аре сиктир е,не ща да съм от никъв Лалио Тийм,нам къв си Тийм!!!
SpeziaL
The Bulgarians Guild

Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 10:24 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Нищо строго определено няма в играта...Като почнете с тия...

The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 10:59 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

assassin_ написа:
Иначе,аз само PvP играя,за кви куестове ста дума - имам всички части на играта - 24% ли,колко съм играл куестове и нам кви простотии!!!
Тази игра е СТРОГО ОПРЕДЛЕНО PvP - който иска куестове,да бега да плаща на Blizz !!! Който иска gameplay - да седа да учи GW и тва е !!!

Доста силно изказване особено ако си на 37. Такъв тон по би подхождал на Ноу Кънекшън от младите му метъл години. Играта си има и ПвЕ, колкото и не е кой знай какво има хора дето си го харесват. Да бъдем толерантни и да се обичаме.

NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 11:03 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

nergal написа:

Такъв тон по би подхождал на Ноу Кънекшън от младите му метъл години.

Преди време като си прочетох някои от младите ми постове ми идеше да си режа вените...

Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 11:47 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

а приемат ли се брюнетки с руса душа? Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
MajorMajor
Lion's Arch citizen

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 11:52 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

assassin_ написа:
Тази игра е СТРОГО ОПРЕДЛЕНО PvP - който иска куестове,да бега да плаща на Blizz !!! Който иска gameplay - да седа да учи GW и тва е !!! Играя Necro,във всичките му форми(и в Diablo това играех,може би е в кръвта ми все пак)!!! Ако намеря нерви,и време ест.(понеже все пак съм на 37),бих поиграл и Monk !!!

П.С. Huh,гледам,че съм притежание на некъв си Lali Team,или нещо от сорта!!!Аре сиктир е,не ща да съм от никъв Лалио Тийм,нам къв си Тийм!!!

аууууу колко силно подозирам, че не си на 37.....
shinobi
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 4:31 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

assassin_ написа:

С русите само PvP 1v1 в специални условия или Multiplayer с още една от тях за Challenge, че съм много ПРО... Razz Very Happy Ама не ги ща в отбора си като джиткам !
( only in real life ruso allowed! )

Pariah Thebladedancer написа:
а приемат ли се брюнетки с руса душа? Laughing Laughing Laughing Laughing

Ще си помисля. Very Happy
- как па успя да си боядисаш душата в русо. Изтръгни я и си уредена !

Иначе съм навит на 100% за PvP в Guild Wars
Сега си правя герой Elementalist / Monk 6ти lvl и му се кефя доста. Много потенциял има.
Само че не съм чел манюал-а на NCSoft за яки имена.

имам 2 героя
- Achilles Bulgarian (Warrior / Monk ) 17ти левел мн малко му трябва до PvP. трябва ми хелп с няколко куеста.
- Hinata Elementarna - елементалисктака ми която обикаля мап-а без армор Razz Very Happy и си търси проблеми не и седи добре просто. Още не е много силна но много добре врътка дупето. Особено като е с поличка което винаги е желано качество
MajorMajor
Lion's Arch citizen

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 7:30 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

shinobi написа:

имам 2 героя
- Achilles Bulgarian (Warrior / Monk ) 17ти левел мн малко му трябва до PvP. трябва ми хелп с няколко куеста.

Пич объркал си се за ПвП ти трябва ПвП герой, не Пве причините са много- сам си създаваш армор,уеапъни ( Very Happy Very Happy ) etc..
shinobi
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Чет Юли 02, 2009 10:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Направих си и PvP герой и се сцепих от цъкане днес. Много е яко. Но често се падам в тъпи отбори които играят като на CS - хвърлят се сами напред да правят фрагове и тва sux.

Princess Slivena ми е ника на тоя герой. Кажете как мога да играя с български team ?
I am Johnny
Glint's Toy

МнениеПуснато на: Пет Юли 03, 2009 8:37 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Random arena = random team lol !?

dobber
SmallGods Guild

Местожителство: Hall of Heroes

МнениеПуснато на: Пет Юли 03, 2009 8:43 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

NoConnection написа:
nergal написа:

Преди време като си прочетох някои от младите ми постове ми идеше да си режа вените...

Братче, с този пост доказваш че нищо не се е променило Smile))))))))))

j/k

NATO
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пет Юли 03, 2009 12:12 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

NoConnection написа:
nergal написа:

Аз го оправих това момче, ей !

The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Пет Юли 03, 2009 4:18 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

NATO написа:
NoConnection написа:
nergal написа:

wait...what? Че кое му е промененото? Laughing

Don't die without a fight
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пет Юли 03, 2009 4:28 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

shortie написа:
NATO написа:
NoConnection написа:
nergal написа:

wait...what? Че кое му е промененото? Laughing

Питай Rainy.Той ми позволява да играя пвп с него, че даже и пве от време на време

Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети