-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Приключения в JQ или един добър ПвП/ПвЕ еле билд Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Zarko_1995
Homeless Guard

МнениеПуснато на: Сря Авг 04, 2010 10:28 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Един ден с елето реших да вляза в JQ с един мой билд дето си го направих сам. И така напааднаха ме 1 уар и един некро или нещо такова. Абе не ги знам от вчера ли играха какво правиха и двамата ги убих без да ми смъкнат и половината хелт, после със същия билд съм убивал и рейнджъри и некрота и други елета. По двама по трима ма нападат и пак ги убивам. Незнам дали те бяха нубове или билда наистина си беше як.

ето го и билда (E/D)
Fire Attunement
Aura of Restoration
Mind Blast
Immolate
Glowing Gaze
Rodgort's Invocation
Liquid Flame
Mystic Regeneration

броните ми са нищо особенно(+50нр,+още няколко енерджии това е)
тогава бях с 16 огнени магии, после разбрах че за пвп не е задължително токлова много. оръжието ми е Exuro's Will.
Понякога ползвам и сет 40/40 за да ги бия по бързо.

Вижте сега как действа билда - първо трябва непрекъснато да се с Fire Attunement и Aura of Restoration за да си поддържате хелта и енерджито ъп. След това когато се збиете срещу някой почвате с Rodgort's Invocation после Glowing Gaze за да въстановите енергията, после продължавате с Immolate и Mind Blast, така държите противника да гори първите 5-6 секунди а и му правите много поражения. Така след това продължавате с Liquid Flame и после пак Mind Blast ако енергията ви е под 80, а ако ви атакуват задействате Mystic Regeneration след това отново от начало с атакуващитемагии (не забравяйте да поддържате енчантите). И значи общо взето целта на билда е да държите енергията си фул за да действа Mind Blast срещу всякакви противници (дори и други елета в пвп) направен е главно да действа серщу един противник но с Rodgort's Invocation и Liquid Flame можете да поразявате и повече противници (във JQ съм оспявал да превзема постове но е малко трудно, така че по добре просто да убивате другите играчи). Хубавото е че противниците не могат да избягат от магиите или да се скрият от тях така че можете да ги биете и през стени. Лично на мене билда ми харесва въкреки че не прави кой знае какви поражения но това е от мене засега.

еми това е билда след няколко дни ще пусна кодовете за билда и бронята защото сега съм на друг компютър и нямам билдовете и кодовете им тука.

Та надявам се да съм помогнал на някой и благодаря за вниманието.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
s3d
Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря Авг 04, 2010 12:21 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ето един любим за мен билд
много е лесен за игра:
1234, 1234 ..... държиш си енчантите и бягаш докато презареждаш
доста е неприятен за меле/реинджари понеже вкарва блинд + горене
,, или просто  или нещо от втората професия или защитно като  
са добри попълнения
Smile
обикновено този билд го играя с ПвЕ героя с който нямам кой знае каква свобода за броните може би е по- удачно да се играе с по леките руни или направо с минорни според това дали предпочитате поваче кръв или поваче щети

Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети