-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Играещите татковци Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Вто Авг 10, 2010 9:31 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Иииииии такааааа,в предната тема се породи интересна дискусия.
Искам да разбера дали тук също има играещи татковци,какво мислят жените им по въпроса дали е редно мъжете им да играят разни компютърни игри и какво е ви е мнението по принцип по тази тема : )
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
Moore
Bg Soul Reavers

Местожителство: C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe

МнениеПуснато на: Вто Авг 10, 2010 9:49 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Освен твоя татко, който е легенда в ГВ сосаяти, се сещам само за още един играещ татко и то на стабилна възраст - това беше мембър на една от първите ми гилдии през 2005 май беше - Брадър Фейтфул - шведски адвокат. Само ми е чудно как някакво татенце на 45+ години има очи да се кьори в тази игра. Дори и само ПвЕ да е пак си е зор да гледаш къде вървиш.

Image

That`s gangsta!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Вто Авг 10, 2010 9:52 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

моя старец отказа игрите откакто ми взе спортингбет акаунта, гг
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
nergal
The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 8:22 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Pariah Thebladedancer написа:

Искам да разбера дали тук също има играещи татковци,какво мислят жените им по въпроса дали е редно мъжете им да играят разни компютърни игри и какво е ви е мнението по принцип по тази тема : )

Пълно е с играещи татковци тук. Човек може и да е татко и на 13 години ако иска. Жените или ти вземат играта или мрънкат или те гледат със съжаление ако прекаляваш. А какво значи да е "редно" да играят игри? Като стане човек татко трябва да ходи на работа и след като се върне да ремонтира ладата пред блока до тъмно? Или там нещо по-татковско...

s3d
Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 8:36 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

мен принципно ми е интересно понеже в незнам-колко-далечно-бъдеще
си се представям като играещ татко и тогава си представям как някакво n-годишно -лапе ще ми играе на акаунта ще ми харчи парите за глупости и тнт Razz Twisted Evil

Take It Easy

Местожителство: --------- IGN: Ero Senin Asgard

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 8:41 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не само да правят ладата пред блока ами и да пият с комшиите в гаража докато ладата е оптред за ремонт до късно посред нощ Laughing То угодия на жените няма Smile Какво то и хоби да си намери човек все ще се намери какво да не му харесва жената Smile Пък така, като гледам и някой от малки почват да негодуват, като пораснат вече няма да се траят Laughing

Lich Eyes

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 9:09 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

ма въпроса е дали всеки ден играят или на някакви интервали^^
щоот вярвайте ми ама всеки ден,вече ми омръзна просто.То и аз бях зомбирана,ама той минава всякакви граници Rolling Eyes и после ама "ама аз не съм играл много",да беее само 3-4 часа ма тва не е нищо Rolling Eyes Разбирам да играе,ама толкова много,все едно е като наркотик ^^

P.s: нямаме лада,имаме москвич Laughing Laughing Laughing Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
Zarko_1995
Homeless Guard

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 9:39 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Моят татко играеше също, но сега се набута да учи английски (уж безплатно ама се оказа, че в края на "срока" им ще имат тест и ако не го направят ще трябва да плаща всичките уроци) и сега щом се върне в къщи веднага сяда да учи и въобще не играе.
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 11:32 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Кофти е като той ти играе на твоя компютър/с твои акаунт, иначе къв е ш*****я проблем?

keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 12:40 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Играещите игри татковци са потенциално решение на проблема с домашното насилие. Ако вместо да се напиват и да пренасят екшъна в реалния живот като ви набиват и изнасилват майките ви след това, те просто го правят онлайн, с безплатна пиячка, фрагове и чужди майки. Но възниква друг проблем с подрастващото поколение. То ще е изоставено в самота и книги, докато майката гледа турски сериали, а бащата цикли. Всички деца мразят книгите, ще са заставени да психясат бавно в някой тъмен ъгъл на тясната панелка, чувайки риданията на майка си по Мехмед и псуванията на баща си по други деца, чиито бащи са ретро и все още ги бият вместо да играят. Цяло поколение серийни убийци и напикаващи се в гащите си аутисти. Срив на бизнеса с кожени колани и възход на сладоледа за отчаяните домакини, които ще се върнат пред свободните телевизори. 2012.
П.С. Погледът над реалността се дължи на псевдо-трансцедентални възприятия и няма нищо общо с личен опит. Госпот-бомб.
dobber
SmallGods Guild

Местожителство: Hall of Heroes

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 1:31 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Абе вие не сте добре.
Както в момента играете по 3 часа на ден и сте на 15 години - така и 30-50 годишните могат да играят по 3 часа на ден. Както вие ходите по 8 часа на училище и пишете домашни, така и татковците ходят по 8 часа на работа и оправят ладата. Къде подяволите са написали правилник за разпределение на часовете игра по възраст! И "моя компютър и моя акаунт" са купени от татковците ви! Така че сдържайте се малко.
А вие защо не сте нормални деца да излизате и играете на жоманка и стражари и апаши, така и татковците могат да си пият бирата в теам спийк докато трепят поредния бос/турнир!

Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 2:08 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ма не,някакси не се вписва в картинката.Разбирам такива лапета като нас да играят,ама големи хора на по 40.По-приемливо е да отиде някъде и да спортува нещо,дори и фитнес да бъде,вместо да седи пред компа.

Цитат:
И "моя компютър и моя акаунт" са купени от татковците ви!

Е да ма играта си беше за мен,не за него,той в последствие реши,че и той ще играе.

Цитат:
Къде подяволите са написали правилник за разпределение на часовете игра по възраст!

Хубаво,ама поне да има някаква мярка.

Цитат:
Играещите игри татковци са потенциално решение на проблема с домашното насилие.

Айде айде,тва пак е някакъв вид,ако го прави нон-стоп и се държи все едно си му взел шишето с пиенето.Почти същото е.
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

Местожителство: Пловдив / София

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 2:18 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

dobber написа:
... А вие защо не сте нормални деца да излизате и играете на жоманка и стражари и апаши, ...!

Ето това е въпроса, който задавам от извесно време и отговор не намирам. Особенно сега когато е лято, деня е дълъг и няма училище?!?

Какво по дяволите правите пред комповете?

Я всички под 18 марш на басайна да гоните моми/ да бъдете гонени от пичове! Laughing Very Happy Laughing

NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 2:21 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

А останалите?

The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

Местожителство: Пловдив / София

МнениеПуснато на: Сря Авг 11, 2010 2:26 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Останалите могат да правят същото, но по баровете. Smile Малко по-късно. Smile
А през деня трябва да се ходи на работа. Confused

Такива лентяи като теб NC, дето не ходят на работа или училище да се считат за касметлии и да се наслаждават докато могат. Smile

Последната промяна е направена от The_BG_Khan на Сря Авг 11, 2010 2:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети