-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

1 ele vs 2 warriors = ele winner Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 3:45 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

ето ви няколко билда за елементалист ша ма извиняате че е на англииски ама не ми се превежда (аз сам ги праил)

i got 2 builds for ele that can hold up to 2 warriors there is the first one air based

Lighting Orb
Lighting Strike
Evasteting Charge (weakness = less dmg)
Lighting Hammer
Gale (interupt)
Blinding Flash
Air Attunement
Elemental Attunement

Attributes 12+4 Air magic and 12+1 Energy storage

Equipment - Staff (Air one ) the one from weapon merchanat + staff head with 5 energy it should cost you more than 7k (5k staff 1-2k Staff Head and about 500g material) the whole thing

Cast blind on the first warrior then cast evasteting charge on the second when blind flash recharge cast it on the second warrior and then the evasteting charge on the first and so on and so on

Tip - u can use diferent spells to make dmg between recharging times

There is the second build earth based

Stone Daggers
Shockwave
Crystal Wave
Aftershook
Obsidian Flame
Silver Armor
Ward Agains Melee
Earth Attunement

Attributes 12+4 Earth Magic and 12+1 Energy storage

Equipment - Staff (Earth one) the one from weapon merchanat + staff head with 5 energy it should cost you more than 7k (5k staff 1-2k Staff Head and about 500g material) the whole thing

Cast attunement then ward wait 1 sec and then cast the silver armor then shockwave and AOE spells (Crystal Wave Aftershook Shockwave)

Tip - you can change shockwave with elemental attunement

This build are not to hold warriors only that are the build i use in the whole AB you can use them in Aspenwood and Jade Quarry too

Boko
R-Tard

Местожителство: Imaginationland

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 5:43 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Пич, всяко еле с блайнд може да own-не war. С Glimmering Mark може да own-неш и 20 wara стига да са всички до теб.

Regular Blametaker

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 7:44 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

още колко билда ще видим докато се усетите че т'ва е отборна игра и обикновено понятие "сам воина е воина ма е еле с/у 2 воина и самият воин печели" е рядкост
Laughing

Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 8:36 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

само единия В с Plague Touch ще скъса аер елето според мен
да не говорим че монкове махащи кандишъни не са рядкост
а за земното с малко интерупт също не би имало проблем

разбирасе всеки билд си има слабости и контри
а и много зависи от уменията на човека

Low Rank Utopia

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 9:09 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Дам според мен преди да постнете билд защо не се разходите до острова на безименните (там дето има чучла отдясно има и NPC-та ) и да пробвате стават ли или не стават.
Та там има два Война единия с чук другия с брадва нападни ги и дватата и ще изтестваш ефективността на темплейта си Razz

П.С. Ходил съм с подобен темплейт там и или аз съм много слаб с еле или самото блайндващо еле не е толкова могъщо с/у Войни колкото си мислех.

Разбира се ако има монкове в отбор цената му рязко се пакачва защото дори да не обезвредиш всички войни на Врага доста сваляш прешъра и пестиш енергия на монковете си.

Temptations lost all control
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 10:06 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Tip: Елето не е жизнено необходимо да носи блайнд за да бие W-ри. Ето един билд, който съм давал и друг път - това е билд с който отнасям 4 Етина докато чета вестник, 5 с поемане на дъх и 6 ако ми сработят добре каст/речардж бонусите.
Aura of Rest, Elem Att, Armor of Earth, Chain, En Charge, L Strike, Whirlwind + Aftershock (Ouch!) -> 16 Air, 11 Earth, 9 ES.
Този билд все още кърти мифки срещу меле. Дори и след нерфа на Чейна, но това се компенсира с буста на Whirlwind.

Boko
R-Tard

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 10:17 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Вариантите са адски много но има едно нещо, което забравяте - като излезете с този билд, може би няма да срещнете само war-ове... Shocked

Последната промяна е направена от Boko на Чет Авг 17, 2006 4:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 10:28 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Boko написа:
Вариантите са адски много но има едно нещо, което рабравяте - като излезете с този билд, може би няма да срещнете само war-ове... Shocked
Именно, ето защо нося Whirlwind + Aftershock - позволява ми да се справям и с различни други групи - аз отивам при тях ако са ranged. Аурата и армора са бонуси срещу всичко което може да се срещне.

Boko
R-Tard

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 10:42 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Да няма спор, елето е най-якия клас. Smile Има супер много вариаций за own-ване на каквото и да е било. deep freeze ftw ^^

Low Rank Utopia

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 1:14 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Както беше отбелязано ГВ е отборна игра. Иначе за чарове срещу 1,2,..n броя В има колкото искаш. Ме IW+инспрейшън е един от най-мощните.
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 1:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

е нз явно воините са били адски тъпи и не са си донесли за махане на блинд а се видяхме в алианс воина бяха тръгнали на завладяване на поинтс

criyo
High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Чет Авг 17, 2006 2:10 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Еми в арените всичко е възможно. Но ако са имали Plague Touch или Empathic Removal (което е имба скила)...

White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Пет Авг 18, 2006 10:16 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз пък не вярвам. Ако само 1 еле играе срещу 2 В то може в началото да вземе няколко игри докато В се опомнят и си оправят тактиката и скиловете. После вече Елето кактово и да прави винаги ще е долу.

Едит:Изобщо мисля, че играта е балансирана и никое 1 неможе да бие 2, ако ме разбирате какво искам да кажа.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла
dna4fun
Ascalon Trainee

МнениеПуснато на: Пет Авг 18, 2006 11:39 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

az puk mislq 4e sa prekaleno mnogo kombinaciite za da moje da se balansira igrata 100% i 4e vinagi ima vrati4ki i nedomislici su6to mislq 4e eleto e hubav geroi (az igraq s ele) oba4e si4ko zavisi ot voinite i nai vajno e koi sedi zad geroq v kraina smetka edin build pobeditel ne pravi Very Happy

NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пет Авг 18, 2006 2:26 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Kyustendil написа:
Аз пък не вярвам. Ако само 1 еле играе срещу 2 В то може в началото да вземе няколко игри докато В се опомнят и си оправят тактиката и скиловете. После вече Елето кактово и да прави винаги ще е долу.

Едит:Изобщо мисля, че играта е балансирана и никое 1 неможе да бие 2, ако ме разбирате какво искам да кажа.

доколкото знам в АВ неможе да си сменяш скиловете а и шанса да ти се паднат пак е мноу малък

Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети