-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Server Stability .... Number One What ??? Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Liutenicza
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2010 9:08 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Неделя вечер ...... принципно фр листата ми е само от българи от форума ... и тяхните познати и мои си познати ... принципно в неделя вечер .... имам около 15 човека онлайн ...... 70-80% от тях са под 30ти левел .... а сега са само 2ма онлайн, които си цъкат ранкед 5в5 .. а другите ги няма защото са дизейбнали 5в5 ънранкед .... малко или мн такива неща ме дразнят и затова постнах в еу форума ..... едва ли ще има някакъв + от всичко тфа ... но колкото повече се говори .. толкова по-добре!!

http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=39464

NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2010 10:20 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Туко виж сме зели някъв ip weekend or some shit като извинение. Иначе да се прават нови теми и т.н. няма смисъл според мен.

yotorulez
Desert Runner

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2010 10:40 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

"P.S. sorry for mine english ... but is my number one priority !!!"

epic. Smile

п.п аз съм 30 и никой не ме ще..FU
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
ElendVenture
Homeless Guard

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2010 11:14 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

yotorulez написа:
"P.S. sorry for mine english ... but is my number one priority !!!"

epic. Smile

п.п аз съм 30 и никой не ме ще..FU

Ахаха, не си сам... аз си цъках нормал, щото с рандомите в ранкд е отвратително.... пък мойте хора вече спряха да цъкат LoL и аз не знам защо стоя още, развалиха я тая игра...
Firefox
Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 7:57 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

мизерийка си е това със сървърите.
напоследък не може да се вреди човек покрай Server Busy.
дигам си един алт на американските (същия uname) - доста е фън в нубските левели :)) (но няма бъдеще, щото лага ще почне да играе на горните нива)

NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 10:06 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Докато ти дава server busy(unavailable) цъкаш следното: нагоре, надолу, наляво, надясно, нагоре, нагоре, надолу, надолу със стрелкичките на клавиатурата, така сървъра ще стане available но ако е напълно крашнат пак няма да помогне, тва просто ти прави сървъра от busy/unavailable на available
edit: а ти сега с 2 лол-а ли си, че искам да пробвам нещо на УС сървърите, питам щото гледах няква тема в leaguecraft как можеш да си смениш версията на клиента(доколкото разбрах от заглавието) само дето тогава това не ме интересуваше и изобщо не съм я отварял, а сега не мога да я намера

Firefox
Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 12:10 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

знам го това за "комбото" : ))) но не го помнех наизуст (чак сега обърнах внимание колко е просто). епик уин/фейл е, че въобще го има

иначе - с 2 инсталации съм, да; дърпаш инсталерите съответно на УС и ЕУ и инсталваш в различни директории. двата клиента не могат да работят едновременно - разпознават се като един и същи софтуер, но иначе във всичко останало са бранчнати

yotorulez
Desert Runner

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 12:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

и аз съм с 2 клиента. Smile а за комбото банвали вече.. така се говори. а аз го ползвам постоянно.. :S
dobber
SmallGods Guild

Местожителство: Hall of Heroes

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 4:10 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Яко WCG дисциплина която не може да се играе. Сега какво - ЕУ отборите не могат да тренират и УСА ще станат служебни шампиони ? Smile

За какво се занимавате с глупости. Всяка седмица нов Герой и нов скин за купуване, ама стабилен сървър няма!

[hatemode=off]

shortie
The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2010 8:53 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

yotorulez написа:
и аз съм с 2 клиента. Smile а за комбото банвали вече.. така се говори. а аз го ползвам постоянно.. :S

Банват....за собствената си грешка... вместо да го махнат =D

Don't die without a fight
Liutenicza
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2010 4:32 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Image

Three Nill
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2010 11:38 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Цитат:
LoL = Legend of Login

Image
Three Nill
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2010 9:56 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Цитат:
Hey guys,

We took the system offline while we're investigating an issue where some summoners saw their account reset to level 1. We'll keep you updated.

ZenonTheStoic

EDIT Tecumseh 4:05pm UK Time - We're still working on this as fast as we can, but it'll take a while longer (we have no ETA, sorry).

EDIT Tecumseh 5:10pm UK Time - The issue is rather complex and will take a few more hours to resolve. We will give you a more precise ETA as soon as possible. Thank you for your understanding.

---> Servers unavailable + номера със стрелките = логнат + 90% от френд листа е "In game"

They fail?

Image
yotorulez
Desert Runner

МнениеПуснато на: Чет Сеп 23, 2010 6:27 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

е, че как. Smile
yotorulez
Desert Runner

МнениеПуснато на: Сря Окт 06, 2010 9:19 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

мани, няма да се играе повече тая вечер. Confused
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети