-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Въпроси относно играта Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
prospectbg
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2011 7:07 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте хора.Аз съм много нов в играта и имам няколко въпроса.Значи имам хиро боец като за начало при елфите играя.Та въпросите са ми :

1.Кой точки са ми най важни да ги дигам
2.Мога ли да си местя по някав начин скиловете тоест искам примерно от позиция номер 5 да го преместя на 1 или 2 без значение как става ако става?
3.Като цяло незнам какво да правя гледам там къде има мисии и ходя да ги правя но има ли някаква друга определена цел или това е целта да изпълнявам мисиите ?
4.Освен точките където са за меч , брадва и т.н. има ли нещо друго което трябва да дигам сам и ако има къде да го търся това и как да го развия героя?

Надявам се че съм си задал всички въпроси и че ще можете да ми помогнете и ако съм забравил нещо или има нещо друго важно за играта да ми го кажете.
Благодаря предварително.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
MetallicA
Maguuma Stalker

Местожителство: Somewhere in АсКъЛоН

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2011 7:40 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ако ми кажеш при кои елфи играеш, ще ти отговоря по всички точки. Smile Twisted Evil
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
prospectbg
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2011 7:44 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ми имах впредвид 3-тият свят там където са под ред при избиране къде да си направиш хиро
MetallicA
Maguuma Stalker

Местожителство: Somewhere in АсКъЛоН

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2011 10:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

там са негрите а не елфите
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
prospectbg
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 10:23 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

горе доло се оправям вече с играта но не мога да разбера 2 куеста какво трябва да се прави моля помогнете.

Единият е "A friend in need" отивам при тоя отвънка но нищо не става какво трябва да направя ???

А вторият куест е "Feast of Bokka" незнам къде трябва да намеря тея 3 неща нищо не разбирам какво трябва да направя кой ли не бих но нищо няма от тея неща .....
s3d
Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 11:45 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

ето тука има доста инфо:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page

A friend in need:
Add a henchman to your party and meet Kina in the Plains of Jarin.
трябва да си вземеш помощник (хенчман) и да отдеш при Кина

Feast of Bokka:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Feast_of_Bokka
трябва да биеш
Fanged Iboga за да събереш Iboga Petals ;
Skale за Skale Fins;
Irontooth Drakes за Chunk of Drake Flesh

надявам се знаеш англииски и ще се оправиш с викито Smile успех

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 7:09 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ок мерси оправих се с тея куестове и даже качих 10-ти лев Smile и сега нещо нямам куестове.
Имам друг въпрос как се влиза в тея мисии да се играе където дава много експирианс и т.н. примерно сега зех някакви мисии като "Zaishen Mission Quest" и още 2 подобни имам само с други имена в средата не разбирам как да влезна и къде да ходя да ги направя.Друга мисия също не разбирам е тая където зех на 10-ти лев бонус помощника D20 M.O.X някакъв робот много готин и сичко но видях че в инвентара ми даде някаква книга с мисии влизам в мисията и то ме праща в някаква зала и ушким да победя някакви роботи или там каквото и да е но никъде няма нищо за биене какво се прави там ???

А и никъде вече не ми дава куетове само онова с First Spear но като нямам куестове как да го си дигна тея точки ???
Ju Jin San
Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 7:28 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Тези Зайшен са Ежедневни задачи и в почвечето случаи трябва да си 20то ниво и да си минал играта където е за бонус а за задължителната чат трябва да направиш някоя мисия на Mission да убиеш еди кой си на Bounty да отрепеш всички противници в зоната за Vanquish и PVP ти е Combat.Най-добре ще е да си намериш някоя малка гилдия или голяма както искаш но малките са по сплутени да ти обяснява това онова Smile
prospectbg
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 7:40 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ок мерси за инфото маханг ги теч а къде мога да намеря сега някакви куестове обиколих цялата карта където ми дава да ходя и нямам повече никакви намерих 2 входа за други градове но не ми дава да влезна какво да правя????
Ju Jin San
Gamescom
Informer

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 7:41 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

я си дай скайп а :Д
Ju Jin San
Gamescom
Informer

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 8:02 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

как се пишеш в играта??
prospectbg
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2011 9:06 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

в играта съм Bg Prospector

П.С. Оправих се с куестовете по някав начин бях в некви подземия там и бих некав бос сега ще видя какво ще се прави занапред ама за малко ще съм афк ако ме търсиш в играта.
LC
Glint's Toy

МнениеПуснато на: Пон Апр 18, 2011 2:50 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

MetallicA написа:
там са негрите а не елфите

Велико!!! Съжалявам за офтопика, но не се сдържах. Laughing

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пет Апр 22, 2011 11:10 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте!
За да неотварям нова тема искам да ви попитам следното
Аз имам само първата игра в която няма Герои а стигнах до енда мисия, която може би сте минавали War in Kryta която има 2 под мисии, едната да направя по нещо за да присъединя двата алианса срещу лошите
Едната мисия ми изисква да имам M.O.X (който преполагам нямам като опция в играта) а другата е в някъв храм (който също го нямам на картата) Мисля че се казваше Good Dead или нещо такова.
Та как да я мина тая мисия???
Ju Jin San
Gamescom
Informer

МнениеПуснато на: Пет Апр 22, 2011 11:54 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

За МОХ ти трябват и трите Компании PS Faction NF и ще ти трябва опит първо с магийте лвл 20 и добри герои от 3тата и 4тата игра ..или пък някой да ти помогне (ако нямаш Гилдия обичайно срещу заплашане, ако си имаш .. е супер значи Smile WIK е серия от 5тата GW която я водят като друга игра въпреки че е серия от Ъпдейти...А за WIK ти е req ЕОТN и Zinn's Task или там каквото беше.Карай си по PS мисиите. Smile

Като гледам кога си се регнал май си се върнал заради GW2 a ?
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети