-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Малак вапрос Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Автор Съобщение
Daffyroth
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пон Юни 20, 2011 8:27 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте, играя Гилд Уарс вече 1 година Smile ...Но след 1 хакване на аккаунта ми и 2 месеца безпаричие вече не знам как изкарвам пари ;/ Тоестт .. ми е писнало от фармене на екто , шардове .. има поне над 1 милион опит с Асура от SoOSC но и така неми падна стаффа ;/ И така да ви попитам някакъв добър начин за изкарване на пари Confused Героите са ми основно Месмер,Ассасин ,Ритуалист Smile Мислех да започна да си фармя титли и туий унуй за Гуилд Уарс 2 ..Но не съм сигурен много ще съм ви благодарен ако ме посъветвате какво да правя от тук на татък.Чесно казано аз искам да се развивам и съм планирал да продалжа да играя самата игра и нормално да правя Дунгеони.Чакам вашите съвети с нетърпение!

П.С:Старил съм си парагон Smile Който съм му набавил някои ПВЕ неща много ще съм благодарен да хвърлите и някой коментар по ползата му Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
s3d
Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон Юни 20, 2011 10:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

1 за какво са ти кинти ? какво ще пазаруваш/колко мислиш че ще ти стигнат ?
пробва ли да продаваш подаръци: травелер/ тези от царицата ?

аз направих доста с фарм през зимата на зимните подаръци + си макснах консум-титлите Smile

2 с парагон нз какво да правиш
но с ритуалиста мисля че може да си фармиш underworld-а сам ? или бъркам вече непомна....

иначе само с фарм .... Sad забрави

3- ако играеш пвп може да продаваш и зайшен ключове последно ги гледах 6к сега нз как вървят

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 12:26 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Абе знам за ритуалист и за подараците но ми е писнало от дунгеони като underworld и такива ... особено след като ме хакнаха искам просто да правя играта ... ако тряа ще мина сичко 5 пати на Normal & Hard ама Дунгеони не искам да стъпвам освен ако н е някой който ще ползвам героите за него Smile + Днес научих парагона мога го ползвам в доста работи Smile

П.С:Ааа забравих да кажа за кинтите искам да имам поне малко защото от време на врем и аз и копувъм хубави неща Smile Които ще са ми от ползва разбира се !
Boko
R-Tard

Местожителство: Imaginationland

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 4:45 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Matured flamer remark: 'малък' се пише Welcome Welcome

Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 7:35 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

ok
аз пак несхванак какво искаш....
ама все тая

поне мойта цел беше трябват ми пари за зайшен ключове за 3-ти лв титлата за ХоМ.
и трябват ми екто/шардс за елитен армор пак за ХоМ

а ако сикаш просто да си цъкаш играта пве то не ти трябват кой знае какви супер-дупер работи....
а за "не-професионално" ПвП мисля че едно ПвП геройче ще ти е достатъчно.

вече ако държиш на някакви гъзарии трябва и поваче гриид
успех!

Shoryuken

МнениеПуснато на: Вто Юни 21, 2011 11:43 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Boko написа:

Мда, а "вапрос" е написано вярно.

R-Tard

МнениеПуснато на: Сря Юни 22, 2011 4:51 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Elan Morin написа:
Boko написа:

Е ако не оставя нещо за 40+ годишните форум флеймери... ще съм просто задник Laughing

Shoryuken

МнениеПуснато на: Сря Юни 22, 2011 9:04 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Boko написа:
Elan Morin написа:
Boko написа:

Е ако не оставя нещо за 40+ годишните форум флеймери... ще съм просто задник Laughing

Ти си "прост(о) задник" и без тва.

От бегъл поглед върху поста на пича си личи, че явно не го ебава правописа изобщо, тъй че или седни да му даваш частни уроци или не се прави на остроумен и пиши по темата.

Lich Eyes

МнениеПуснато на: Сря Юни 22, 2011 9:22 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Именно в хаоса на липсата на граматика се раждат гениите на бляскавите умове. Човека просто ще остане неразбран и недооценен от закостенялите разбирания на цяло едно поколение. ШИБАНИТЕ ДЕЦА ИНДИГО ЩЕ ПОГУБЯТ СВЕТА
Boko
R-Tard

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2011 3:57 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Elan Morin написа:
Boko написа:
Elan Morin написа:
Boko написа:

Ти си "прост(о) задник" и без тва.

От бегъл поглед върху поста на пича си личи, че явно не го ебава правописа изобщо, тъй че или седни да му даваш частни уроци или не се прави на остроумен и пиши по темата.

Не с лошо, даваш лош пример на децата. Предполагам с годинките стреса идва в повече и ти се налага да си прост(о) селянин. Сорка братленце. Sad

Lich Eyes

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2011 9:26 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

2x(o) = (o)(o)
I see what you did there.
Elan
Shoryuken

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2011 11:11 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ох, Бок(о), толкова си креативен! Айде сега отново да изчезнеш и да се върнеш там, където явно е мега куул да правиш забележки за правопис на хора, които очевидно не са завършили втори клас.

Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети