-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Сто кила ракия давам! Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Cash Money
Bg Soul Reavers

Местожителство: Aм чи в Аскуу!

МнениеПуснато на: Чет Яну 05, 2012 12:22 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Моля Ви се, умолявам Ви, подарете ми, намерете ми, продайте ми някакъв Shortbow, какъвто и да е, че се измъчих вече. Нямам пари, давам каквото искате от инвентара. Всичко си давам само ми намерете Shortbow...
IGN: Drack Nathar

Последната промяна е направена от Cash Money на Чет Яну 05, 2012 5:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Чет Яну 05, 2012 1:52 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Имаш нещо, което бих поискал.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Cash Money
Bg Soul Reavers

Местожителство: Aм чи в Аскуу!

МнениеПуснато на: Чет Яну 05, 2012 5:24 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Имам Longbow, да Smile
Давам разни петове... итеми... ама ме мързи да снимам стореджа. Ти влизаш ли още изобщо?
Впрочем, вземам и shortbow под наем. Трябва ми само за да убия Magni the Bison. Това ми е последното желание в тая игра... Измъчих се с това говедо.

Desert Runner

МнениеПуснато на: Чет Яну 19, 2012 4:38 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ти не можеш да играеш бе, нуб.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
MangaAnime
Laolin Team

Местожителство: Range Music:Drum and Bass Request:R-18 <3

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2012 10:59 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

трябва ли ти още? ахаха (сега я виждам тая тема)
ако (от Яну 05) не си намерил, веднага ти давам 1 ако се засечем някога ^.^

http://liketiny.tumblr.com
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяAIM АдресYahoo MessengerMSN Messenger
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети