-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Въпрос от новак Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Dragon&Phoenix
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Сря Фев 22, 2012 4:23 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

От около месец се зарибих по Guild Wars 2 ,но тъй като досега не съм играл единицата реших да си я взема, за да разбера сторито и lore-a.Проверих в Пулсар и Озон за играта,но попаднах на проблема,че Eye of the North e изчерпан от налично.При закупуване на Trilogy,ще мога ли да използвам контента(дънджани и ...) от Eye of the North.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Сря Фев 22, 2012 5:06 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не, GWEN си е експанжън, ако не е включена в пакета, няма да имаш достъп до зоните й Smile

Купи си я отнякъде другаде, онлайн магазини колкото искаш, а реално на теб ти трябва ключа (нямаше абсолютно нищо интересно в кутийката на ГВЕН) Smile
Ju Jin San
Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Сря Фев 22, 2012 6:04 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Steam.com

Bohab

МнениеПуснато на: Сря Фев 22, 2012 6:43 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ju Jin San написа:
Steam.com

сигурен ли си? ти доя домейн отвори ли го изобщо? Smile или на общо основание?

иначе да, Стийм е препоръчителна платформа за повечето игри, ма не е евтина. Трилогията заедно с GWEN ще излезе 45 евро Wink
Sleeper
Site Admin

Местожителство: Rift Wardens' Cave

МнениеПуснато на: Сря Фев 22, 2012 10:18 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

EOTN мисля съм я гледал в някой от технополис/техномаркет магазините. Иначе онлайн от NCStore ще ти е най-удобно .

https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/Store.pl?action=viewItem&dnv=7561040842&item_id=50

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2012 12:38 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Каква подходяща тема да задам и своя въпрос. Ако си купим само първите три серии от играта ще бъдем ли пълноценни в света на GW? В o-zone и Пулсар последната част я няма.

П.С.: И за да не възникват недоумения ние се интересуваме единствено от PvP съдържанието. Вероятно е съвсем скоро след това да си закупим и EN.
tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2012 12:47 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Kreshnik написа:
Ако си купим само първите три серии от играта ще бъдем ли пълноценни в света на GW?

Да.

Само дето .... в навечерието на ГВ2, ПвП-то в единичката ще да е леко почти умряло Smile
Kreshnik
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2012 1:58 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Възможно, но отново ние искаме да добием опит. Въпросът е дали липсата на NE ще ни възпрепятства по друг начин освен липсата на някакво съдържание? По-конкретно - в неравностойно положение ли ще бъдем спрямо останалите? Ще можем ли да трупаме победи на основата на натрупан опит или липсата на цяла част ощетява главоломно? Не желая да цитирам имената на MMO-та тук, но се досещате.

Питам, защото разчитам на погледа по-стари членове на общността в играта.
tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2012 2:03 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

За ПвП, GWEN не е толкова критична, все пак добавиха само по 10 скила на професия, които не бяха чак толкова впечатляващи. С трите главни игри, съвсем спокойно ще си цъкате на равностойно ниво.

Не забравяй обаче, че ти го казвам това на база на много старо инфо - ПвП не съм играл от .... ми откакто GWEN излезе, та нямам идея как се е развила метата междувременно.

Ако имате намерение да трупате опит в ГВ, *по принцип* или като подготовка за ГВ2, не мисля, че това ще помогне много. Новата система изглежда достатъчно различна, че да не осакатява нови играчи за сметка на ветерани. Не, че ветераните няма да имат предимство, но едва ли ще е брутално голяма разликата.

Ако пък искате да трупате опит в ММО ПвП, да, тогава ГВ1 е едно много добро начало Smile Но не се учудвайте, ако ви развяват като разлепен афиш по картите и ви бият като маче у дирек - все пак почвате със 7 години закъснение Smile
Kreshnik
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2012 2:41 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Благодаря. Това е всичко, от което се нуждаеше четата. : )
tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2012 3:39 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

нп, always a pleasure Smile гълъ хъфъ и ще се видим и в двойката след време, надявам се Smile
Kreshnik
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Съб Мар 17, 2012 5:57 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

А би ли искал някой да ме разведе в играта и да ми обясни откъде и как да взимам облекло, до каква степен предметите в ПвЕ и ПвП са обвързани? Чета за 40/40 сетовете, но мога само да гадая.

Играя от EN акаунт и макар да ми е интересно, съотборниците (все още случайни хора) остават недоволни. Ако някой има желание да отдели малко време, за да ми посочи основните неща в играта, но в играта - нагледно, би било чудесно.

Meждувременно чета pvixwikia.
Asgard
Take It Easy

Местожителство: --------- IGN: Ero Senin Asgard

МнениеПуснато на: Нед Мар 18, 2012 7:21 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Мога единствено да те посъветвам да влезеш в някоя гилдия. Тази игра не трябва да се играе сингъл. Губи се цялото удоволствие от играта ако играеш сам, а и за да научиш нещата, които искаш най-добре е да играеш с други хора и да се учиш от тях.

Friend of the Mоuntаin

МнениеПуснато на: Нед Мар 18, 2012 7:34 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Играта е мъртва ..... Very Happy

[10/14/2010 9:37:40 PM] ExTaZyyy: ima narisuvani i edni negur4eta ta ima vurhu kakvo da bluskam
http://www.cadmuslabs.com/gravity.gif
Elan
Shoryuken

МнениеПуснато на: Вто Мар 20, 2012 1:01 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Kreshnik написа:
А би ли искал някой да ме разведе в играта и да ми обясни откъде и как да взимам облекло, до каква степен предметите в ПвЕ и ПвП са обвързани? Чета за 40/40 сетовете, но мога само да гадая.

Играя от EN акаунт и макар да ми е интересно, съотборниците (все още случайни хора) остават недоволни. Ако някой има желание да отдели малко време, за да ми посочи основните неща в играта, но в играта - нагледно, би било чудесно.

Meждувременно чета pvixwikia.

#guildwarsbg @ quakenet.org

От време на време влизат хора, които са играли играта Smile

Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети