-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

проблем с паролата на ГВ Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
s3d
Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 5:50 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ами в момента не мога да вляза в гв
вчера играх !

днес променях паролите по ГВ2 акаунтите но това не би трябвало да се е отразили или?
пробвах с стара/ нова и тнт пароли и не ме пуска!
пробвах ресет и на тази пароли и ми каза услугата не работи в момента WTF?!

някой да е пробвал ГВ днес?

The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 6:00 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Пробвах преди 2мин и влязох. Но паролата ми е късичка.

s3d
Firewalker

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 6:11 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Цитат:
For customers who have registered a pasword for a Guild Wars 2 Beta account, please keep in mind that your Guild Wars 2 Beta password and Guild Wars password are the same. Resetting a Guild Wars password will reset the password on the Beta account and vice-versa.

This article is designed to assist you with the log in process for any of your accounts. In the event that you still need to contact us, you can find the specific information we will need to resolve your login issue.

да това го видях в съпорта но за сега нестава

дори в момента дадох копи/паста
на пасса в гв2 и ми изписа
"акауна ви е готов но в монента няма бета евнт-елате по-късно"
а в ГВ ми пише грешна парола !!

Take It Easy

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 6:56 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

токущо проверих логването в ГВ1 - всичко си е наред при мен
акауните са ми различни но паролата не съм я сменял/ресетвал... в момента не смея да "правя" такива неща - явно има проблеми с authentication-a на АренаНет. Дано от съпорта ти помогнат...

Firewalker

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2012 10:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

изпратиха ми маил да пробвам да си ресетна паролата от нц-софт мастер акаунта
и само да споделя че като се опитвам да го направя сега пише че трябва да е от 8 - 13 знака
Цитат:
Your password should be between 8 and 13 characters, beginning with a letter, and containing only numbers and letters. It must contain at least one number.

White Mantle Adept

Местожителство: Vabbian desserts

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 1:40 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

И аз имам проблем с паролата си. На 15 опита ме логва веднъж. Някаква идея от къде може да е проблема? Съпорта засега е ням и ress password-а не работи Sad

Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети