-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Bulgaria on three seas [BOTS] Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Monstrum
BOTS Guild

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2012 4:02 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не сме най талантливата, далече сме от най организираната, но определено сме най ЗАБАВНАТА Българска гилдия.

Нека да се съберем стария отбор! Ще има место и за нови попълнения!

остря брадвата за GW2!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Clear
The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2012 4:49 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Доста скучна тема Smile
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2012 6:45 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Да вземем да я направим интересна освен.
На мен ми се иска да се съберем основателите на БОТС. Загубихме си контактите, ама аз все още ви обичам, ако сте някъде там и четете, знайте че Роланд би искал да си размени по добра приятелска дума с вас, няколко от няколкото хора, които споделяха моите добри чувства!
Монструм, осъзнаваш ли, че споделяш вината нашата малка приказка, която изживявахме в БОТС да прекъсне. В тази гилдия бяха най-нормалните хора, на които човек може да попадне изобщо в гейминг средите... до време.
А сега най-малкото като си помисля колко убеждавах останалите за това име на гилдията, и какъв 15-годишен carebear бях тогава, и с какви индивиди в момента всички останали го свързват... tL_ би ме разбрал най-добре, ако по някаква случайност бях станал лидер на SmG...
Grinning
BOTS Guild

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2012 10:16 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Влизам с флага! Very Happy

BOTS Guild

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2012 11:47 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

кефлек, като ги почнеш тия от 1001 нощи и се чуда да плача ли, да се смея ли... колко време си играл с гилдията? колко игри? какво си допринесъл? (освен флейм и мрънкане докато ния се опитвахме да организираме нещо)
моля ти се да не почваме пак, защото вече е банално и отегчаваме всички. не знам кой чакаш да дойде, гилдията сме радо, хелен, ванката, и старите играчи от NW/Lure (страйдър, шнизко, грининг, алфа, миа)... тур и туарег понякога... ти си нон-фактор, с кои от тези хора комуникираш или изобщо им пука за теб?
нищо лично приятел просто не си част от гилдията

Grinning, welcome back!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Razz

остря брадвата за GW2!
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2012 12:39 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

http://store2.data.bg/keflex/Picz/gw010.jpg
Това е обективната реалност. Като се отказах февруари месец с тези хора (тур и радо също, те дойдоха седмица-две след основаването) за 4 месеца имахме стотици игри и се справяхме добре. Радо, Baby Viki ако не се бъркам просто приемаше нещата твърде насериозно и реши уж да се учим от по-добрите NW и да покани остатъците от вас при нас. Показателно е, че от целия основен състав си остана само Вики... Тогава вече БОТС си се превърна в посредствена гилдия. А Тур, даже и заедно с него идвахме сравнително редовно да ви гостуваме, защото след това почти докато се отказахме сме били в една и съща гилдия... С Тур и Туарег добре знаем какви забавления може да предложи, която и да е гилдия, в която си ти. Тея забавления са само за страничните наблюдатели. А фактор си останах и след разпадането на BOTS core състава, редовно си дърпах от твоите съгилдници.
Говори ми за организация, това беше единствената гилдия, в която не се налагаше да се прави такава. Твоите изпълнения са все едно да дойде Рефлект и да се представи за някакъв The Bulgarians авторитет. Наричайте си се NW/Lure, но на BOTS просто разнасяхте името и кейпа на една умряла гилдия, която дори не можахме да си запазим за ГУ2, заради изпълненията на Baby Viki.
Не прави чест спрямо останалите членове на БОТС, защото те не биха паднали на моето ниво да се занимават с невъзприемчиви психопати като теб, но просто някои неща трябва да си се кажат. Забавлявайте си се там с Грининг двамата, тя и България в крайна сметка си остана на едно море.
Grinning
BOTS Guild

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2012 1:14 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

what did I do :/

BOTS Guild

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2012 10:13 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Приемай го както искаш, живей си в миналото аз нямам нищо против... но.....
като ти е толкова мъчно за стария ти обор от 2006г., защо не се събереш с тях и да си играете кротичко, вместо да идваш тук нон стоп само да се заяждаш и да спамиш? Ами играеш ГвГ само с такива лигави гилд-хопери като теб и 4 херо-та... къде ти е стария отбор дето толкова много ти липсва? Събери ги, ще ви дадем името на гилдията дори, и повече от теб никакво мрънкане или мешане с нас

остря брадвата за GW2!
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2012 10:44 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Мен не ми липсва никой, просто отбелязвам, че и аз съм бил carebear преди да стана хопър. И като двете съм се забавлявал, било и по различен начин. Но за човек като теб няма бъдеще, с твоите представи за ЗАБАВЛЕНИЕ...
Двойката няма да я играя, с което ти отговарям на останалите въпроси. Успех ви пожелавам на теб, и хората, които ще им се налага да те търпят в странните ти забавления, защото не вярвам да си се променил много.
Ju Jin San
Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2012 11:54 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

keflekzo написа:

Двойката няма да я играя.

Лайса, Кормир, мерси, мерси много !
Monstrum
BOTS Guild

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2012 9:12 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

аз до ден днешен не мога да разбера на теб какъв ти е проблема с мен и вики... сто пъти сме казвали че ако има желаещи да водят, да предлагат нови тактики и билдове, да заповядат... не сме отказвали на никой, доста често за ни водили ветерани от The Bulgarians когата са желали да ни гостуват.
Аз лично предпочитам да играем балансирани билдове без гимик, но в друго отношение нямам претенции, дори предпочитам да имам възможно най-малка отговорност, и деля местото си като има повече играчи.

каквъв точно е проблема не мога да разбера?

остря брадвата за GW2!
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Нед Юни 03, 2012 12:52 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Got it, got it, fuck I lost it...
Господ да не дава случайно да си хирург и да стоиш над някой със скалпел в ръка и да го питаш постоянно какъв му е проблема.
Monstrum
BOTS Guild

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2012 8:12 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

емо педалчета не мога да понасям... аз ако имам проблем с някой му го казвам директно, не тип женското цупене "ами ако незнаеш няма да ти кажа"

както и да е, не ми пука, не поствай повече в нашите теми освен ако не желаеш да играеш или имаш кометар относно стратегия/тактика

остря брадвата за GW2!
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2012 11:02 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Твърде плоско и слабо. Аз пък не понасям глупави хора, ама така съм възпитан, да не ги соча с пръст и обиждам директно. Ама те от своя страна и от състраданието на родителите си, пък са възпитани дори да сочиш директно да не разбират, за да могат да понесат по-лесно отредения им живот.
То проблема си ми ти, какво му е толкова трудното. И индиректно от това идва втория проблем, че такова хубаво нещо по начален замисъл като BOTS, постфактум (постмонструм?) трябва да се свързва с ненормалник като теб.
В миналото не гледам, ама за хората, които тепърва ще залеят форума и играта, и не знаят за какво става на въпрос е добре да си имат едно наум. Забавленията в ... тази гилдия... са изцяло ограничени до това да ви слушат други хора как ви псуват разни селски каруцари на вент.
Monstrum
BOTS Guild

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2012 11:11 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

бла бла бла, ходи си режи вените емчо вмесо да спамиш тук

остря брадвата за GW2!
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си