-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

World of Tanks Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Three Nill
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2012 2:03 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

World of Tanks (WoT) е безплатна онлайн 3rd/1st person/RPG/RTS/Action игра. Показаха ми я наскоро и доста се зарибих.

Накратко:

Играта ползва micro-transactions система.

Представлява битка(и) между два отбора от 15 танка. Като се ползва микс от детматч и доминейшън.
Играчът има избор между няколко типа танкове:

-Лек
-Среден
-Тежък
-Разрушител
-Артилерия

Като всеки тип танк се характеризира с различен стил на игра.

Всеки играч (акаунт) може да има до 6 танка (при положение, че не са закупувани допълнителни слотове).

Ползва се branch-out система за ъпгрейдите на танковете, както и за различните класове танкове.

Играеш с даден танк -> печелиш експ. на него -> купуваш му ъпгрейди --> отключваш следващ клас танк -> купуваш новия танк -> repeat.

Има 4 наций (Германия,Русия,Америка,Франция)всяка с различни танкове като всяка нация си има свой плюсове и минуси (примерно голям процент от френските танкове са изкючително бавни).

Има доста голям набор от къстамайзабъл неща. Като се започне от самите компоненти на танка, през това какви снаряди ще използвате,че чак до какви перк-ове ще изберете за членовете от екипажа.

Също така за мен беше изненада, колко тактическа може да бъде играта. Имайки предвид не само позиционирането на картата, но и местата,в който ще се целите в противниковите танкове, дали ще седите неподвижно (печелейки камуфлаж "рейтинг") и врага няма да ви вижда до преди да е станало твърде късно или използвайки недостатъците на противниковите танкове (като тези без купол, които трябва да местят целият танк за да местят мерника).

В момента играта може да се играе от отбор от 2ма души (без да се купува премиум акаунт) или премаде от 15.

Официален сайт: http://worldoftanks.eu/
Уики: http://wiki.worldoftanks.eu/Main_Page
Геймплей видео: http://www.youtube.com/watch?v=-wkBDS5n7tY

Забележка към геймплей видеото:
- Изписва се в цифри колко демидж сте направили
- Не е толкова лесно да се one-shot някой (или поне в долните класове танкове).

П.П. Доста е хаотичен поста, предполагам изпускам доста неща..но мисля,че е достатъчно като интро.

Image
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2012 9:45 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Играх я известно време, харесва ми като цяло, но е нужно да и отделиш доста време, за да си отключиш всичките танкове до края на тиера или просто като при всички F2P игри постоянно да наливаш пари. Препоръчителна е ако си падате по Втората Световна Война и въобще по танкове Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
ziroks
Lord Ninjaz

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2012 12:39 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

И аз бях там, и аз стрелях Smile

Успях да го избутам до Tier 4 руска артилерия и леки танкове, и се отказах. Прекалено много гриндене ми се стори. Имам приятели, които още играят от време на време. Единия си купува слотове като са на промоция и имаше преди няколко месеца 90+ танка в гаража

Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети