-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Малко помощ. Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Dreamax
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 12:07 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравеите! От скоро се разрових за тази GW 2 игричка,досега нито първата част съм цъкал нито нищо,абе накратко нубче сам относно играта.
та реших да взема да я почна,понеже съм соло играч,ако може някои да ме насочи къде и как ще мога да си намеря някои БГ гуилд (като пуснат играта на 28-ми) та да има кои да ми помага малко от малко Smile играл сам доста ММОРПГ така че схващам бързо Very Happy благодаря!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Ju Jin San
Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 3:50 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Еми има няколко гилда, мисля че са БГ повечето, но не знам точно:

BG
BOTS
ETA
BJI
TB(интер)- приятели, помагаме си, играем заедно и с други интер асури, силвари, чаррове, хора и норни.

Това са гилдовете в които има БГта, за които знам.

Последната промяна е направена от Ju Jin San на Сря Юли 11, 2012 4:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Firefox
Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 3:53 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

The Bulgarians общо взето е създадена за да помага на хора в твоето положение :)

Виж повече тук: http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=5239

Dreamax
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 4:17 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Firefox написа:
The Bulgarians общо взето е създадена за да помага на хора в твоето положение Smile

Виж повече тук: http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=5239

аха благодаря,веднага като си направя аццто,ще попълня формата Smile

EDIT: само да попитам,тея бета тест клучове от каде мога да ги взема ? по точно как мога да изтегля играта и да я тествам , без да сам я купил? Защото както гледам нашите бг саитчета имат само pre-paid поръчки,и ще я доставят на 28 като пуснат играта.
Firefox
Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 7:06 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

В момента достъп до бета уикендите имат само хората, които са я купили предварително. Отделно преди всеки уикенд различни сайтове раздават ключове.

Dreamax
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 11:04 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

така и така съм почнал с въпросите,ако е подходящото място,да взема да продължа Smile та ако може да ме насочите,мисля да почна гуардиан,каква раса е наи добре за него? въобще има ли значение расата? например има ли някакви предимства на по голямо ниво определена раса?
виждам че може да носи всякакъв тип оръжия,с кое е наи добре за PvE и PvP?
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 9:26 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Dreamax написа:
например има ли някакви предимства на по голямо ниво определена раса?

Не, за пвп може би асура защото са най-малки и по трудно ще ги нацелиш отколкото един норн или чар. Разлики освен размера няма

nqho
White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 12:52 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Все пак има racial skills, но те са само за ПВЕ.
За ПВП най-много се играе
*2h sword
*1h sword+shield/scepter/focus
*1h scepter+shield/scepter/focus

Офхенда зависи от билда и предпочитанията ти. Лично аз щит почти не ползвам. Най-добре е да се комбинира scepter (range) с една от двете mele опции.

D3 - Finito#2218
Konratax
Regular Blametaker

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 3:54 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

nqho написа:
За ПВП най-много се играе
*2h sword
*1h sword+shield/scepter/focus
*1h scepter+shield/scepter/focus

Офхенда зависи от билда и предпочитанията ти. Лично аз щит почти не ползвам. Най-добре е да се комбинира scepter (range) с една от двете mele опции.

Не и ако си некро - стаффа направо прави чудеса с марковете Wink

Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 5:33 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

За Guardian ако е съпорт в ПВЕ най-добре е човек или силвари, за щета може би чарр или норн.

За ПВП асура 100% :Д

Friend of the Mоuntаin

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 6:29 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

nqho написа:

Мисля, че не важат само в sPvP-то.А колкото до Азурите, че били подходящи за пвп - едва ли.Все пак тергета си е таргет Smile
Triton
Friend of the Mоuntаin

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 6:42 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Firefox, вие решихте ли на кой сървър ще почвате за старта?
Dreamax
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 7:55 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ясно,благодаря на всички за отговорите,изглежда уютно в този форум :Д да видим как ще е занапред Razz
Относно горния коментар,ако може да се каже в кои сървар ще се играе (BG Guilda) предполагам че ще има отделна тема за това но все пак ще е добре да се знае по отрано Smile
Konratax
Regular Blametaker

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 7:42 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Triton написа:
Firefox, вие решихте ли на кой сървър ще почвате за старта?

Мисля че си остава Ring of Fire както от прeз бетите

Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2012 8:06 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

за момента Ring of Fire изглежда ОК - не е зает от от полско-руските, немските, скандинавските, френските или испанските общности и в общи линии нямаме причина да предпочитаме друг сървър.

Ако се наложи миграция, това ще стане ясно след излизането на играта и то поне месец след това. Така че засега си остава Ring of Fire.

Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети