-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Търсят се хора за sPvP отбор Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Автор Съобщение
Splendour
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Сря Юли 11, 2012 9:30 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте!

Може да съм ви познат с това, че спечелих половината Старкрафт 2 турнири в България. За жалост RTS игрите отнемат прекалено много време и се насочих към нещо в което часовете игра не са от такова значение, а именно новият Guildwars и първото ми предизвикателство е да събера отбор с потенциал за успех. Ако вече съм привлекъл вниманието ви, се надявам да разгледате и информацията за отбора.

*** В момента не се търсят играчи ***

План за развитие:

Ще се тренира по 6 часа на седмица, разделени на 2 или 3 сесии по предварително планирано време. Това е задължителното игрално време за всеки член на отбора, всяко допълнително занимание не е задължително и е само от добрата воля и желанието на играча.
Сесиите ще бъдат целенасочени – ще се набляга на специфични аспекти от играта ни според моментните нужди на отбора. Тези аспекти ще бъдат обсъждани в чата на отбора и предварително планирани.
Паралелно с тренировките ще може да се възползвате и от доста различни социялни приложения, като чат, facebook група, сайт и доста други.

Начални цели:
Да добием популярност сред gw2 pvp обществото.
Да изградим връзки с най-добрите отбори в Европа.
Постоянно да се класираме за месечните – и евентуално годишните – автоматизирани турнири.
Да се представяме прилично на други онлайн турнири.

Изисквания:

Задължителни:
Притежание на играта и адекватна машина
Работещ микрофон
Използване на Skype и Teamspeak
Точност спрямо планираните сесии
Активност в Skype chat-а ни
Чист език – рядка употреба на ругатни

Моля не кандидатствайте ако не покривате всички задължителни изисквания!!

Допълнителни:
Състезателен опит (най-вече видео игри, но ще ни бъде интересно да видим и друго)
Възможност за записване/стриймване
Video editing умения
Познания по статистика (както и умения за добиване на данни)
Опит в "theorycrafting"
Други* - пояснете защо са полезни

Шаблон (препорачително PM във форума)

Прякор:
Средно време игра на седмица:
Защо искате да кандидаствате за отбора:

От колко време играете компютърни игри:
Опит в състезателни компютърни игри:

Други допълнителни умения:

Skype ID:

Последната промяна е направена от Splendour на Пон Юли 23, 2012 12:41 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
dobber
SmallGods Guild

Местожителство: Hall of Heroes

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 9:10 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Гледал съм те много в SC2, желая ти успех с Guild Wars и гилдията ти.

keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 10:38 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Звучи страхотно, липсваше си такова нещо досега. Успех!
Clear
The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 10:53 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Успех!
Splendour
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2012 12:24 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Радвам се да видя толкова позитивни отзиви!

Леки допълнения:

Можете да членувате в колкото си искате guild-ове паралелно с отбора.
Не е нужно да имате достъп до бетата.

Под състезателен опит се има предвид активно да сте се опитвали да надобреете играейки различни ladder-и (или пък участия в турнири).
ReaKoN
Pathetic Arithmetic

Местожителство: Емчиееееее въййй ти ма забие с тоз вапрос ...

МнениеПуснато на: Вто Юли 24, 2012 7:32 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Първо ти пожелавам успех.
Второ, ще се убедиш че играенето на състезателно ниво, в която и да било малоумна игра отнема почти толкова време колкото и на RTS. Казвам го, защото и аз така го мислех, когато започнах да играя lol за сметка на sc2 и накрая осъзнах че ми отнема почти цялото свободно време. : )
Жалко, че спираш със старкрафта.И аз съм следял изявите ти Wink

Adventurer

Местожителство: Somewhere in Nowhere

МнениеПуснато на: Сря Юли 25, 2012 12:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Сплендоре, ще цъкаме ли ? (: Брат ти ще купува ли играта ?

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Чет Юли 26, 2012 11:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

GORCHIZA написа:
Сплендоре, ще цъкаме ли ? (: Брат ти ще купува ли играта ?

Нещо не му харесва. Иначе естествено ще цъкаме. Въпроса е какво ще правим 1 месец до тогава.

ReaKoN написа:

Второ, ще се убедиш че играенето на състезателно ниво, в която и да било малоумна игра отнема почти толкова време колкото и на RTS. Казвам го, защото и аз така го мислех, когато започнах да играя lol за сметка на sc2 и накрая осъзнах че ми отнема почти цялото свободно време. : )

И аз съм играл лол/дота (предимно второто) и наблюденията ми са, че е много трудно да кординирате кога да играете със съотборниците. Тоест даже да имате повече време не можете да го оползотворите така добре. На всичко отгоре е нова игра и няма развита сцена, което също прави нещата по-лесни. Най-трудната част е постоянството на отбора.

Както и да е, би било хубаво някой да заключи темата, тъй като вече си намерихме хора. По-късно ще пуснем друга с повече информация.
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети