-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Desolation Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Niksan
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 1:27 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте ! В сървър Desolation ще има ли някоя българска гилдия или поне някой от хората посещаващи форума ще играят ли там ?Ако някой мисли да организира нещо да пише тук Smile.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Ryutaro
Bg Soul Reavers

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 8:29 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

А защо ще играеш там, а не на Ring of Fire, където ще сме повечето ?

Fubu
SmallGods Guild

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 10:55 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Никой няма планове да ходи там от българските гилдии, а и не виждам защо. Сървъра се пука по шевовете от пренаселеност.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер
nqho
White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 1:12 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Някъде гледах, че няколко бг-та ще играят там, но няма да правят Бг гилдия. Иначе на другия голям UK сървър ще бъде Frontline.

D3 - Finito#2218
Niksan
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Вто Авг 21, 2012 1:51 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ryutaro аз и още няколко приятели ще играем там защото искахме в сървара да има много хора, до сега и в други mmo-та които съм играл винаги съм избирал някой от сърварите който е най-пренаселен Razz.
s73r01d
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2012 2:41 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Организираме се за WvWvW на Desolation, ако има желаещи да ми се обадят в играта на мейл или /w Steroid Supraz
Totvn
Gwen's pet

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2012 9:57 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

И аз по случайност на съдбата попаднав в този сървър и искам да се свържа с други хора, в момента съм се отдал на PvE, но и WvW-то доста ме забавлява така че ще се радвам ако мога да поиграя малко и някой друг бг пишете ми на лично ако се интересувате Smile
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети