-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

The Elder Scrolls Online Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Rah_Nightfall
Friend of the Mоuntаin

Местожителство: Обединено кралство

МнениеПуснато на: Пет Яну 18, 2013 7:49 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KxJTsq2XeKY#!

Все едно слушам девелопърите на GW2 отпреди няколко години. "There is a warewolf invasion, um when a player gets there, um they, they fend off the warewolf invasion, they save the town and everytime you come back to that village you will be remembered and thanked... um by the villagers... " Посмях се доста Very Happy На думи и външен вид изглежда добре, на практика - според мен няма да е нещо ново.

Glint's Toy

МнениеПуснато на: Съб Яну 19, 2013 3:28 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Голям фен съм на TES поредицата. За съжаление ММО- то ми изглежда поредното "нищо особено" на пазара и мисля да го пропусна.

Ще започнат с такса, след това ще минат към F2P. Просто играта не предлага кой знае какво, залагат само на това, че носи известното си име.

Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2013 10:41 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Интересното е, че вместо да копират WoW, което доскоро повечето ММО разработчици правеха, те копират GW2 Laughing Иначе и според мен играта няма да си струва, щото Бетезда могат да изградят страхотен свят, но да го запълнят с як контент - не Twisted Evil
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Firefox
Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2013 10:46 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Delegat написа:
Интересното е, че вместо да копират WoW, което доскоро повечето ММО разработчици правеха, те копират GW2 :lol:

точно това си помислих, като им гледах презентацията :) ако не друго, ГВ2 оставиха отпечатък

dobber
SmallGods Guild

Местожителство: Hall of Heroes

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2013 12:11 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз също съм фен на ТЕС серията, затова мисля че ще пробвам играта.

scalard
Friend of the Mоuntаin

МнениеПуснато на: Пет Фев 15, 2013 3:51 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Как решихте,че тесо копира гу2?Все едно да се каже,че гу2 копира уоу.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети