-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Продавам Guild Wars 2 Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
yokishimaru
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Сря Апр 03, 2013 12:39 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Продавам Guild Wars 2 за 50 лв.Купих я миналата година септември месец онлайн от пулсар за 100 лева,но след като поиграх малко ми омразна затова я продавам.Имам герой който е към 20 левел ама може да го изтриете.Пишете ми на blade123456789@abv.bg или на yokishimaru@yahoo.com или ми пишете тука във форума да обсъдим нещата по подробно.От Бургас съм живея в центъра.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
weezy
Maguuma Stalker

МнениеПуснато на: Чет Апр 11, 2013 11:50 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Е ти пак много си играл... до 20 левел.

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Чет Апр 11, 2013 8:32 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Играта ми сече много въпреки че покривам всички изисквания,затова след малко игра (1-2 седмици) се отказах напълно.Не ми се дават 1000 лв за нови компоненти,затова я продавам. Но това е от без значение вече е продадена може да заключите темата.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети