-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Състояние на играта Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Съб Мар 15, 2014 9:48 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Има ли някаква информация за GW3? Или перспективи за доближаване на PvP-то от GW1?
Форума е станал тъжно място, като онези градове от уестърните.
Поздрави.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2014 1:06 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Какъв GW3 те гони, GW2 няма и две години още Laughing
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2014 1:23 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

keflekzo написа:
Мега-сравнението Smile Важното е, че още го поглеждаме отвреме-навреме Smile

TarMihail
Orozar's Best Friend

Местожителство: Meridian, Nosgoth... София, по често.

МнениеПуснато на: Чет Окт 16, 2014 9:41 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Цитат:

Аз може ли да съм последния останал пияница в запустелия град?

Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Вто Окт 28, 2014 1:12 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Що да не можеш, а аз ще съм самотният рейнджър Laughing
Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Съб Ное 08, 2014 2:24 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

А аз си мислех,че с ГВ2 и форума пак ще живне,а то... Sad((
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Вто Ное 11, 2014 4:08 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Нека споделя - след като в самото начало направих един герой лвл30 и толкова издържах, аз на няколко пъти се опитвам да се върна към ГВ2... Поигравам ден-два максимум... Тази игра е неразбираема за мен. Не мога да си обясня защо и вече чесно казано дори не се опитвам...

Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пет Ное 14, 2014 5:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

В какъв смисъл не я разбираш? ^^
Има си своите добри и лоши страни в интерес на истината.Не казвам ,че и аз съм мега запалената.Играя от време на време като се сетя ^__^.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2014 12:01 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз играх GW2 две години нон стоп, основно WvW, но след като гилдията ми се полуразпадна, в момента съм във фул кежуъл моуд и разцъквам веднъж-дваж в седмицата за по половин час Laughing
Иначе лично според мен проблема на повечето GW ветерани с GW2, е че
последната е просто прекалено различна от първата, не само като механики и геймплей, но и като видове режими - PvE, sPvP и WvW. И това си е един вид културен шок, който е трудно преодолим. А и 30-40то ниво обикновено е границата в почти всяко ММО, което определя дали ще го играеш или не. А и когато има с кого да играеш нещага винаги са по-лесни Smile
Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2014 9:06 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Делегате,ти в коя гилдия беше? ^__^ Аз съм при едни американци и ми е супер айляк там :Д
Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2014 10:59 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ами аз прекарах близо година в The Bulgarians, половината от която като лидер на гилдията, след което тотално ми писна от идиоти и заедно няколко човека от WvW отбора отидохме в една международна гилдия Circle of Nine [CoN], където съм и до ден днешен. Просто повече с български гилдии вече не се занимавам, ти беше в БГ и знаеш, че положих всички усилия да вкарам ред и някакви базови правила в гилдията, уви нахалост.
Pariah Thebladedancer
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Съб Ное 22, 2014 6:20 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ох, да сега се сетих ^^. Мен ме кикнаха миналата година за няма и нищо >.>.
Много народ пристигна от УоУ и всички се правят на разбирачи и някакси ми стана мъчно Sad(. Липсва ми предишната обстановка. Хората бяха много по-готини и не кикваха за глупости....
Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2014 2:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

То проблема възникна, когато повечето ПвЕ играчи, идващи на гилдийните WvW рейдове, решиха че няма нужда правят това, което командира казва или да спазват WvW билдовете, постнати в форума ни. Един вид всеки си кара както си иска, пък това, че се опитваме да помогнем на сървара ни да е №1 и че искаме другите гилдии да ни уважават тях не ги интересува, стига да си фармят баджове Wall От което последва сериозно разцепление в гилдията, някои напуснаха и т.н.
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети